تشخیص جنسیت جنین از روی پوست صورت

از قدیم مادربزرگ ها با دیدن نشانه ها و ظاهر پوست مادر باردار می توانستند تا حدود زیادی جنسیت جنین را تشخیص دهند گرچه این روش ها علمی نیست ولی اگر علاقمندید قبل از سونوگرافی جنسیت جنین را از روی پوست مادر تشخیص دهید با ما همراه شوید.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از بیتوته، برای تشخیص جنسیت جنین با سونوگرافی معمولا باید تا هفته ۲۰ بارداری صبر کنید. تحمل ۲۰ هفته تا تعیین جنسیت جنین برای برخی از مادران به خصوص افرادی که بارداری اولشان است کمی سخت و طاقت فرسا است.

روش های سنتی که قبلا برای تعیین جنسیت استفاده می شد اغلب درست از آب در می آمدند و معمولا جنسیت بچه همانی می شد که مادربزرگها می گفتند.

می توان گفت تغییرات هورمونی در دوران بارداری تاثیر مستقیم روی پوست مادر باردار می گذارد ، گرچه از نظر علمی بررسی ای در این زمینه انجام نشده است ولی تجربیات قدیمی ها برای تشخیص جنسیت جنین از روی پوست بسیار کمک کننده است.

تاثیر جنسیت جنین بر تیره شدن پوست

برخی از مادران باردار دچار تیرگی پوست می شوند و پوستشان رنگ قهوه ای سوخته پیدا میکند حتی ممکن است خطی تیره روی شکمشان مشاهده کنید.

تجربیات سنتی قدیمی ها بر این اساس است که تیرگی پوست به معنی پسر بودن جنین است.

از نظر علمی ، افزایش سطح هورمون های بارداری باعث تولید بیش از حد رنگدانه ملانین می شود که نتیجه آن تیره شدن رنگ پوست است. که حتی ممکن است باعث تیره شدن هاله نوک سینه ها و تیره شدن خط نیگرا در شکم بشود.

اگر نوک سینه سمت چپ تیره تر از سمت راست باشد یعنی جنین پسر است و اگر سمت راست تیره تر شود یعنی جنین دختر است.

خط نیگرا ، خطی است که از ناحیه تناسلی تا ناف به طور مستقیم کشیده می شود و تا بالای قفسه سینه می رسد.

به عقیده قدیمی ها اگر تیرگی خط نیگرا به بالاتر از ناف کشیده شود جنین پسر است و اگر به زیر ناف کشیده شود جنین دختراست.

تشخیص جنسیت جنین با خارش پوست

به عقیده مادربزرگ ها خارش پوست زن باردار نشان دهنده پسر بودن جنسیت جنین است و مادرانی که پوست نرمی دارند جنسیت جنین شان دختر است.
پیشنهاد ویژه
لوازم آرایشی اورجینال, خرید لوازم آرایشی, تخفیف لوازم آرایشیتخفیف لذت بخش ۱۰% برای عشق و علاقه ما به پوست شماتصفیه آب مینروا فیلترچطور میشه در سریع ترین زمان آب را تصفیه کرد؟مهاجرت,مهاجرت تحصیلی,اعزام دانشجودانشگاه مورد علاقتو دورادور دنبال نکن!کلیک کنو اونجا باش

به عقیده پزشکان خشکی پوست دوران بارداری و خارش پوست ناشی از کشیده شدن پوست و تغییرات هورمونی است.

تشخیص جنسیت جنین با جوش صورت

جوش صورت در دوران بارداری تشدید می شود یا حتی ممکن است بدون پیش زمینه قبلی دچار جوش صورت بارداری شوید.

به عقیده قدیمی ها زیبایی زن باردار نشان دهنده نوزاد پسر است ولی جنین دختر ، زیبایی را از پوست مادر می گیرد. بنابراین هورمون های جنین دختر تاثیر بیشتری روی پوست می گذارد و صورتی که پر از جوش می شود نشان دهنده دختر بودن نوزاد است.

به عقیده مادربزرگها اگر پوستتان در دوران بارداری دچار لک ، تیرگی و جوش زیاد شود یعنی جنین شما دختر است.

به عقیده پزشکان جوش های صورت مادر ارتباطی با جنسیت جنین ندارد و بعد از زایمان خود به خود از بین می رود.

تشخیص جنسیت در دوران بارداری, تشخیص جنسیت جنین از ظاهر پوست مادر, تشخیص جنسیت جنین از روی پوست
رابطه جنسیت جنین و چربی پوست

تعیین جنسیت جنین با چرب شدن پوست

به عقیده مادربزرگها پوست چرب نشان دهنده دختر بودن جنین است. ولی پزشکان علت چربی پوست دوران بارداری را تغییرات هورمونی می دانند و ممکن است زنی که چربی پوستش در بارداری بسیار زیاد شده ، نوزاد پسر به دنیا بیاورد.

از سویی دیگر به عقیده مادربزرگ ها خشکی پوست نشان دهنده جنین پسر است.

ولی پزشکان عقیده دارند خشکی پوست بارداری ناشی از کم آبی بدن و عدم مراقبت صحیح از پوست است.

مشکل خارش پوستی که در اثر کشیدگی ایجاد شده است را میتوان با لوسیون یا روغن نارگیل رفع کرد. به طور کلی به عقیده مادربزرگها اگر پوست مادر نرم و براق باشد یعنی جنین دختر است و اگر خشک و کدر باشد یعنی جنین پسر است.

 

تعیین جنسیت جنین با لک صورت
از قدیم عقیده بر این بود که بروز لک در صورت و گردن نشان دهنده پسر بودن جنین است ولی پزشکان این مشکل را ناشی از تغییرات هورمونی می دانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا