تنها افراد باهوش در عرض ۷ ثانیه این معما را حل می کنند

بازی‌های فکری می‌توانند هوشمندانه هوش و ویژگی‌های شخصیتی ما را مشخص کرده و در عین حال ما را سرگرم کنند. در ادامه یک تصویر جدید آورده‌ایم که اگر به موقع بتوانید آن را حل کنید نشان می‌دهد که شما یک متفکر خلاق هستید.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از روزیاتو، معمای تصویری که به تازگی منتشر شده به افراد این امکان را می‌دهد تا میزان هوش و خلاقیت خود را بسنجند.

کاری که باید انجام دهید نسبتا ساده است – چهار رشته نخ وجود دارد که به یک موز منتهی می‌شود. وظیفه شما این است که قبل از تمام شدن زمان، بگویید که کدام رشته نخ به میوه می‌رسد.

آیا می‌توانید این معمای تصویری را در کمتر از ۷ ثانیه حل کنید؟

 

ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد، اما تصویر در زاویه ای گرفته شده که می‌تواند موجب ایجاد خطای دید شود و با داشتن زمانی کمتر از ۱۰ ثانیه، حل آن می‌تواند نسبتا چالش برانگیز باشد.

در حین حل معما، باید به تصویر بسیار دقیق نگاه کنید و بین رشته هایی که دارای برچسب یک تا چهار هستند، یکی را انتخاب کنید. پس دکمه شروع تایمر را بزنید و مهارت های تحلیلی تان را به آزمایش بگذارید.

اگر نتوانستید به موقع پاسخ را پیدا کنید نگران نباشید. ما نتیجه را به وضوح برای شما در ادامه به اشتراک گذاشته‌ایم. قبل از اینکه نگاه کنید، توصیه اصلی ما این است که فقط با غریزه خود پیش بروید و در مورد چیزی بیش از حد فکر نکنید.

اگر به رشته ها نگاه کنید، ممکن است فکر کنید که رشته سوم به موز وصل شده است، اما این درست نیست.

برای دریافت پاسخ کمی پایین‌تر بروید…

آیا می‌توانید این معمای تصویری را در کمتر از ۷ ثانیه حل کنید؟

 

اگر حدستان رشته دوم است باید به شما تبریک گفت. زیرا اگر بخواهید آجر درون تصویر را بردارید، می‌بینید که نخ دوم مستقیما به موز منتهی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا