زنی که بزرگترین کلکسیون عروسک باربی را دارد

زنی در دوسلدورف آلمان ۲۸ سال است که در رویای صورتی زندگی می‌کند با جمع آوری بیش از ۱۸ هزار عروسک باربی از سوی رکورد‌های جهانی گینس به عنوان دارنده بزرگ‌ترین باربی‌های جهان به رسمیت شناخته شده است.

 به گزارش سبک ایده آل،  یک زن آلمانی که با دارا بودن ۱۸ هزار عروسک باربی در کتاب رکورد‌های گینس قرار گرفته بود، اما همزمان با اکران فیلم «باربی»، بار دیگر در کانون توجهات قرار گرفته است.

بتینا دورفمن که دو بار فیلم آمریکایی باربی را دیده و فکر می‌کند عالی است، یک کلینیک باربی نیز دارد.

باربی،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

دورفمن ۶۲ ساله که در شهر دوسلدورف در غرب آلمان زندگی می‌کند به خبرگزاری فرانسه گفت: در کودکی همیشه با باربی‌ها بازی می‌کردم.

وی افزود: وقتی عروسک‌هایم را برای دخترم بیرون آوردم، او علاقه‌ای نداشت، چون خیلی قدیمی بودند. از آن زمان بود که خودم شروع به جمع‌آوری آن‌ها کردم.

این زن ۲۸ سال است که در رویای صورتی زندگی می‌کند و گروه باربی‌های خود را – که توسط رکورد‌های جهانی گینس به عنوان بزرگ‌ترین باربی‌های جهان به رسمیت شناخته شده است – به موزه‌ها و مراکز خرید قرض داده است تا آن‌ها را در معرض نمایش قرار دهند.

باربی،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

بتینا گفت: آن‌ها معمولاً بین ۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ بازدیدکننده در طول نمایشگاه‌ها جذب می‌کنند، اما از زمانی که فیلم باربی منتشر شد، شنیدم که علاقه واقعاً افزایش یافته است.

او توضیح داد: تعمیر یک عروسک می‌تواند از ۱۰ یورو (۱۱ دلار) تا ۵۰۰ یا ۶۰۰ یورو هزینه داشته باشد، اگر یک مدل کمیاب باشد.

فیلم «باربی» ساخته گرتا گرویگ پس از دو هفته اکران به فروشی بالغ بر یک میلیارد دلار در گیشه جهانی دست یافت. «باربی» اولین فیلم در تاریخ سینماست که توسط یک زن به تنهایی کارگردانی شده است.

 

باربی،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
باربی،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون
باربی،اخبار گوناگون،خبرهای گوناگون

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا