متولدین کدوم ماه شوهران بهتری هستند؟

همه خانم ها به دنبال مردی ایده آل اند. مردی خوش قیافه، خوش اخلاق، پولدار، مهربان، قد بلند و… بله! اینها خوب است اما آیا پیدا کردن همچین مردی که تمام خصوصیات ایده آل شما را داشته باشد کار ساده ای است؟ خیر.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از اقتصاد آنلاین، درصد بالایی از خوب یا بدن بودن آدم ها به ذات و فطرت و درنتیجه فردیت افراد بستگی دارد اما درصد دیگه ای از این خوب یا بد بودن به شرایط فرد مورذ نظر بر میگردد. ماه تولد یکی از عواملی است که در این خصوص نقش دارد. ما در این مطلب با استفاده از طالع بینی به این سوال شما که بهترین مردان متولد چه ماهی هستند؟ پاسخ دهیم.

مرد زندگی و شوهران خوب در میان متولدین ماههای مختلف

همه خانم ها به دنبال مردی ایده آل اند. مردی خوش قیافه، خوش اخلاق، پولدار، مهربان، قد بلند و… بله! اینها خوب است اما آیا پیدا کردن همچین مردی که تمام خصوصیات ایده آل شما را داشته باشد کار ساده ای است؟ خیر.

پس بهتر است که به جای منتظر ماندن برای مردی که سوار بر اسب آرزوها به سمت تان آید، خودتان دست به کار شوید. شما باید به دنبال مردی که بدان احتیاج دارید باشید. اما چه مردی می تواند خواسته های شما، به خصوص مهمترین شان، را برآورده کند؟

۱: بهترین مرد ایده آل، مرد متولد ماه اردیبهشت

مردان اردیبهشت ماهی ثابت قدم و وفادار هستند. او کسی نیست که بخواهد خیانت کند. وی ثبات، در رابطه را دوست دارد و به ندرت پیش می آید کاری انجام دهد که بنیان خانه و خانواده را بلرزاند. اگر با یک مرد اردیبهشت ماهی ازدواج کردید، خوش شانس هستید چرا که او در همه روزهای، زندگی اش ارزش شما را می داند. صحبت کردن با او آسان است و می خواهد همیشه به عنوان، مردی وفادار برای همسری که دوستش دارد، به زندگی خود ادامه دهد.

۲:بهترین مرد ایده آل، مرد متولد ماه آذر

مرد آذرماهی بسیار رمانتیک است و هرکاری را برای خوشحالی شما انجام می دهد. او همسری وفادار، و دوست داشتنی است. گرچه گاهی اوقات تمایل کمی به حسادت هم پیدا می کند. اگر عاشق چنین مردی هستید، یعنی برای خود شخصی با قلب و روحی بزرگ پیدا کرده اید و هرگز هیچ مردی را اندازه مرد آذرماهی، پیدا نمی کنید که به راستی توجه اش به طور کامل به شما باشد.

۳:بهترین مرد ایده آل، مرد متولد ماه اسفند

مرد اسفندماهی از تمام جوانب می تواند مردی راضی کننده باشد. به گزارش پرشین وی او نقش خود، را به عنوان همسر و شریک زندگی بسیار جدی می گیرد. وی نه تنها از جهت تامین امنیت مالی خانواده، تمام تلاش خود را می کند بلکه وظیفه خود را به عنوان همسری عاشق و رمانتیک خوب ادا می کند. مرد اسفند ماهی ممکن است برایتان گل بخرد، شام بپزد و یا از لحاظ جنسی تبدیل به مردی ایده آل برای، همسرش باشد ولی گاهی اوقات بیش از اندازه حساس و نازک نارنجی می شود و ممکن است مجبور باشید، مدام به او بگویید اینجا و آنجا لبخند بزند، ولی در نهایت این کار را انجام می دهد.

۴: بهترین مرد ایده آل،مرد متولد ماه دی

این مردان برای مراقبت از شما متولد شده اند! هم از نظر مالی و هم از نظر عاشقانه. بیشتر جر و، بحث های شما با شوهر دی ماهی معمولا بر سر مسائل مالی است ولی وی به عنوان همسری وفادار، در صدر لیست ما قرار دارد و از بهترین شوهرها محسوب می شود. شما با داشتن شوهر دی ماهی، لازم نیست نگران چشم چرانی او باشید چرا که چشم او فقط روی شماست.  ولی ممکن است گاهی، مجبور باشید به او بگویید آرامش بیشتری داشته باشد چرا که گاهی اوقات نسبت به مسائل رفتاری، نسبتا عصبانی و مضطرب از خود نشان می دهد.

۵: پنجمین مرد ایده آل، مرد متولد ماه مرداد

اگر زنی باشید که می خواهید تا آخر عمر با شریک زندگی تان بخندید، پس با داشتن شوهر مرداد ماهی، به این هدف می رسید چرا که هیچکس مثل مردان متولد این ماه عاشق خندیدن نیست. او همسر خوبی، برای سپری کردن زندگی با اوست و بسیار وفادار و حامی همسرش است. البته ممکن است گاهی اوقات، مجبور به تحمل کردن او باشید چرا که ایده های او نسبت به مسئله زیبایی گاهی اوقات می تواند قضاوت گونه باشد.

۶: بهترین مرد ایده آل، مرد متولد ماه تیر

شوهرهای تیرماهی شریک زندگی های بسیار خوبی هستند ولی باید بدانید که مردان این ماه خانه نشین هستند. شوهر تیرماهی تمایل دارد در خانه کار کند، اوقاتش را در خانه بگذراند و یا سرگرمی های داخل خانه، برایش جذاب تر هستند. بنابراین اگر نیاز به استراحت دارید و کسی هستید که بیشتر ساعات را در خانه، می مانید، بدانید که شوهرتان هم کنارتان است. او مرد خوش قلبی است ولی شاید گاهی هرچند وقت، یکبار مجبور باشید به زور او را از خانه راهی بیرون کنید.

۷: بهترین مرد ایده آل،مرد متولد ماه خرداد

اگر بالاخره توانسته اید مرد متولد خرداد را متعهد به ازدواج و خانواده کنید، پس تا آخر عمر همسری، عاشق و وفادار دارید. شوهرهای خرداد ماهی از شگفتی های طبیعت هستند، البته تا زمانی که با، آنها به خوبی رفتار کنید. وقتی احساس بی احترامی پیدا کند، ممکن است بیش از اندازه عبوس و، حساس شود. گرچه شما را ترک نمی کند ولی از نظر روحی برایتان آزاردهنده می شود. با وی خوب، رفتار کنید تا او نیز در مقابل با شما همین رفتار را داشته باشد.

۸: بهترین مرد ایده آل،مرد متولد ماه آبان

اگر با مردی متولد برج عقرب ازدواج کرده اید، پس به گزارش پرشین وی می دانید که ازدواج تان، پر از از روزهای گرم و سرد است. احتمالا عاشق ظاهر خوب و وعده وعیدهای فریبنده اش شده اید، و به وعده هایی که می دهد نیز عمل خواهد کرد ولی با این حال وقتی نوبت به حس امنیت در ازدواج، و وفاداری او می رسد، باید حواستان جمع باشد.

۹: بهترین مرد ایده آل، مرد متولد فروردین

با داشتن شوهر فروردین ماهی از نظر مالی به خوبی تامین هستید ولی نباید تصور کنید او به شما وفادار، خواهد ماند. شوهرهای فروردین ماهی برای تک همسری ساخته نشده اند و گرچه ممکن است به، راستی تمام تلاش خود را برای وفاداری در ازدواج به خرج دهد ولی معمولا در ازدواج او اولین نفری، است که خیانت می کند. اگر این چیزیست که شما را نگران می کند، اولین قدم شما برای مقابله و دفاع ، صحبت کردن با اوست، چرا که از مذاکره استقبال می کند.

۱۰: بهترین مرد ایده آل،مرد متولد ماه شهریور

در بهترین حالت می توان گفت شوهر شهریور ماهی قصد دارد از همه جهت همسر رویایی شما باشد. ولی اینکه به راستی می تواند چنین فردی باشد بحث دیگریست. مرد شهریوری می خواهد بهترین، باشد ولی در عین حال می خواهد شما هم بهترین باشید و کسی چه می داند چنین خواسته ای دقیقا به، چه معناست؟ او ممکن است از شما بخواهد چهره دخترانه سابق خود را تا جایی که می توانید حفظ ، کنید و این کار نه تنها غیرواقعی و ناخوشایند است بلکه می تواند عاملی برای جدا کردن شما از هم شود.

۱۱: بهترین مرد ایده آل، مرد متولد بهمن

یکی دیگر از متولدین ماه هایی که در ازدواج نیت خوبی دارند ولی الزاما بهترین نیستند مردان، بهمن ماهی هستند. مردان بهمن ماهی رویاپردازند و گاهی اوقات چیزی که در ذهن خود دارند به، سادگی غیرواقعیست. وقتی مرد متولد ماه بهمن ازدواج می کند ایده بسیار مشخصی از اینکه در، ازدواج چه می خواهد در سر دارد و اغلب و نه همیشه، درک چیزی که می خواهد غیرممکن است. او همچنین چندان تمایلی به صحبت کردن درباره مسائل و مشکلات زناشویی ندارد، بنابراین ارتباط، برقرار کردن با او را شاید بتوان به چیزی شبیه از این گوش می شنود و از آن گوش خارج می کند، توصیف کرد.

۱۲: بهترین مرد ایده آل، مرد متولد مهر

مردان مهر ماهی بسیار گشاده رو، جذاب و فریبنده هستند و این بدین معنیست که زنان دیگر نیز همین، احساس را نسبت به شوهر شما پیدا می کنند. ولی چیزی که موجب می شود چنین ویژگی “بد” باشد، و این شوهر را در آخرین لیست ما قرار دهد این است که مردان مهرماهی آنقدر مهربان هستند که، می خواهند هر لطفی را برای زنان دیگر نیز انجام دهند، تا حدی که ممکن است برای خوشایند و، راحتی زنی که  هر کاری را برای او انجام دهد حتی اگر این کار خیانت به شما تلقی شود.

او به راستی می خواهد شوهری وفادار برای همسرش باشد ولی تا بیش از حد با بقیه خوب است و، این امر گرچه مثبت در نظر گرفته می شود ولی در عین حال می تواند تبدیل به مشکلی جدی شود به ، خصوص وقتی بحث وفاداری در بین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا