واقعا فکرشو می کردید “پوریا پورسرخ” چنین مادری داشته باشد+عکس

پوریا پورسرخ عکسی را در عمارت ائل گلی تبریز در کنار مادرش با چهره جوان و بسیار خوشتیپ به اشتراک گذاشت.

به گزارش سبک ایده آل، تصویری جالب از پوریا پورسرخ بازیگر مطرح ایرانی در کنار مادر بسیار خوشتیپش در فضای مجازی منتشر شد که جوانی او باعث تعجب کاربران شد.

تصویری جالب از پوریا پورسرخ بازیگر مطرح ایرانی در کنار مادر بسیار خوشتیپش در فضای مجازی منتشر شد که جوانی او باعث تعجب کاربران شد.

شغل “پوریا پورسرخ” قبل از بازیگری

پوریا پورسرخ قبل از ورود به عرصه هنری بعنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی از جمله دنیای جوانان مشغول بکار بود و همزمان در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت میکرد.
پوریا پورسرخ قبل از ورود به عرصه هنری در نشریات هنری به عنوان خبرنگار مشغول به فعالیت بود.

به گزارش وقت صبح، پوریا پورسرخ قبل از ورود به عرصه هنری بعنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی از جمله دنیای جوانان مشغول بکار بود و همزمان در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت میکرد.

شهرت پوریا پورسرخ با وفا

پوریا پورسرخ در سال ۱۳۸۵ با بازی در سریال وفا به کارگردانی محمدحسین لطیفی به‌ عنوان چهره‌ای جدید مطرح شد و پس از آن این مسیر را با ایفای نقش‌ های متنوع و متعدد دیگری ادامه داد.

ازدواج پوریا پورسرخ

مطمئنا من هم مثل هر آدم نرمال دیگری این اتفاق را در زندگی ام تجربه خواهم کرد.

قطعا به آن فکر مز کنم و ایده‌ آل‌ های خودم را دارم ولی تا زمانی که پیش نیاید، لزومی نمی بینم که راجع‌ به آن صحبت کنم و حواشی رسانه‌ ای برای خودم ایجاد کنم چون زمانی که این اتفاق بیفتد، همه متوجه خواهند شد.

شغل دوم پوریا پورسرخ
پوریا پورسرخ دکترای فیزیولوژی گیاهی دارد و در کنار بازیگری به کار طراحی فضای سبز و ترجمه مقاله برای مجله های علمی هم مشغول است.پورسرخ در رشته رزمی تکواندو دارای کمربند مشکی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا