پیام بسیار خاص جورجینا به همسر مسی در فضای مجازی

در مورد رابطه این دو بازیکن آنتونلا روکوزو و جورجینا رودریگس، همسر مسی و شریک زندگی کریستیانو نیز در موقعیتی که قبلاً دیده نشده بود قرار گرفته‌اند.

به گزارش پارسینه پلاس، در حالی که رونالدو و مسی سال‌ها رقیب اصلی هم به شمار می‌آمدند، همسران آنتها رابطه متفاوتی با یکدیگر دارند.

چند روز پیش بود که کریستیانو رونالدو در مصاحبه‌ای اعلام کرد که رقابت او با مسی زیباترین رقابت دنیای فوتبال بود و هر کسی طرفدار او هست نباید از مسی متنفر باشد.

اکنون، در مورد رابطه این دو بازیکن آنتونلا روکوزو و جورجینا رودریگس، همسر مسی و شریک زندگی کریستیانو نیز در موقعیتی که قبلاً دیده نشده بود قرار گرفته‌اند.

آنتونلا روکوزو در مراسمی برای تیفانی (شرکت کالای لوکس آمریکایی) ظاهر شد که در آن جواهرات شگفت انگیزی را که توسط «ژان شلمبرگر» طراحی شده بود پوشید و تصاویر آن را به اشتراک گذاشت. در پستی که آنتونلا در اکانت رسمی اینستاگرام خود منتشر کرده است، همسر لیونل مسی با لباسی دیدنی و مجموعه‌ای که تیفانی ارائه کرده است، دیده می‌شود. این پست تقریباً سه میلیون لایک دارد!

اگرچه بسیاری از افراد مشهور آنتونلا روکوزو را ستایش کردند، اما جورجینا رودریگس با پیامی بسیار خاص همراه با ایموجی قلب همه را شگفت زده کرد. او برای آنتونلا نوشت: «دوست داشتنی».

همزمان با این اتفاق آنتونلا روکوزو نیز زیر تصاویری که جورجینا از حضورش در فستیوال ونیز منتشر کرده بود نوشت: «زیبا».

بنابراین، در داخل و خارج از زمین، به نظر می‌رسد که کریستیانو رونالدو و لیونل مسی رقابت خود را فراموش کرده‌اند و شاید دوستی عمیق‌تری بین زوجین در راه است. زمان نشان خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا