آخرین حضور متیو پری در انظار عمومی قبل از مرگ + عکس

عکس‌هایی از آخرین حضور آخرین متیو پری در انظار که مربوط به یک هفته پیش از فوتش است منتشر شد.

به گزارش پارسینه پلاس،  وقتی چهره‌ای محبوب به طور ناگهانی فوت می‌کند، همه چیزهایی که به او مربوط است یا شاید دلیل و توضیحی برای مرگ ناغافلش باشد، اهمیت پیدا می‌کند.

رسانه‌ها در آرشیوهای‌شان جست‌وجو می‌کنند و حتی بی‌اهمیت‌ترین جزئیاتی را که ممکن است به کارشان بیاید بیرون می‌کشند و شروع می‌کنند به نظریه‌پردازی. هواداران چهره‌ها هم در شبکه‌های اجتماعی تئوری‌ها و حدس و گمان‌های‌شان را با دنبال کنندگان‌شان به اشتراک می‌گذارند و سعی می‌کنند بخشی از رخداد مرگ یک سلبریتی باشند، با مدیحه‌سرایی، با مرور خاطرات، با انتشار عکس و هر چیزی که در چنته دارند.

این اتفاق درباره متیو پری، بازیگر نقش چندلر در سریال «فرندز»، هم رخ داد. عکس‌هایی از آخرین حضور او در انظار که مربوط به یک هفته پیش از فوتش است منتشر شد، اما چیز دندان‌گیری که بخواهد نشانه‌ای از وضعیت روانی آشفته یا روحیه افسرده و درهم‌شکسته او باشد در عکس‌ها مشاهده نمی‌شود. این عکس‌ها در حالی گرفته شده که پری به همراه دوستی که با او قرار ناهار داشته، در «آپِل پَن» که همبرگرهای معروفی دارد، دیده شده است. یک تی‌شرت آستین کوتاه آبی خاکستری، شلوار مشکی، عینک آفتابی، ریش پروفسوری کوتاه و یک جفت کتانی بدون بند پوشش پری را تشکیل می‌دهد. اضافه وزن پری هم نسبت به سال‌هایی که در جوانی نقش چندلر را در «فرندز» بازی می‌کرد کاملا مشهود است که البته سالها با همین وزن دیده شده بود.

اما آخرین پست اینستاگرام متیو پری چه بود؟ عکسی از یک سلبریتی با سطح زندگی متفاوت از اغلب آدم‌های جامعه، حتی در جوامع غربی. پنج روز پیش از مرگش، پری عکسی از خودش در جکوزی‌ای با چشم‌اندازی زیبا در شب منتشر کرد و نوشت: «اوه، پس چرخش آب گرم به شما احساس خوبی می‌دهد؟» او این پست را مثل اغلب پست‌های دیگرش با «مَتمن» (بر وزن «بتمن») امضا کرده بود.

در همان روز، او ویدوئی از ماه منتشر کرده و برایش کپشن زده بود: «می‌فهمید که تلاش میکنم به شما چه چیزی بگویم؟»

شنبه این هفته متیو پری ۵۴ ساله در جکوزی خانه‌اش مرده پیدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا