آرایش غلیظ دختر سردار سلیمانی در برنامه تلویزیونی جنجال ساز شد

حضور فاطمه سلیمانی در برنامه مهلا حاشیه‌های زیادی ایجاد کرده، دامنه صحبت‌های او وسیع بوده تا حدی که او از هتک حرمت به عکس پدرش در فردای ماجرای هواپیما گفته.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از برترین‌ها، حضور فاطمه سلیمانی در برنامه مهلا حاشیه‌های زیادی ایجاد کرده، دامنه صحبت‌های او وسیع بوده است. تا حدی که او از هتک حرمت به عکس پدرش در فردای ماجرای هواپیما گفته است. البته مساله سانسور حرف‌های فاطمه سلیمانی درباره علاقه پدرش به سریال‌هایی نظیر بلک لیست و خانه پوشالی هم خیلی جنجال به پا کرده. آن‌ها که روبیکا دارند، ادعا کرده‌اند که این بخش‌ از حرف‌های فاطمه خانم کلا برش خورده!

اما فراتر از همه این‌ها چهره و شمایل فاطمه سلیمانی شاید مهم‌ترین بخش حضور او در برنامه مهلا و صداوسیما بوده. او با نوعی جسارت و صراحت به تلویزیون آمده و همین تفاوتی که ایجاد کرده، بحث‌برانگیز شده. برخی از کاربران می‌گویند او با توجه به جایگاهی که دارد باید تحت الگوهای مدنظر آن‌ها رفتار کند. برخی دیگر می‌گویند او جسورانه و بدون ریا رفتار کرده، پس قابل ستایش است و برخی دیگر هم که بیشتر متعلق به براندازها هستند. از این فرصت برای  نقد استفاده کرده‌اند و از گشت ارشاد و حجاب و… مسائل دیگر گفته‌اند. البته جالب است بدانید که در این میان پویانفر، مجری، مداح برنامه مهلا از سمت کاربران به اصطلاح ارزشی مورد نقد شدید قرار گرفته. آن‌ها توقع داشته‌اند که پویانفر قبل برنامه تمهیدی بچیند که چنین حواشی ایجاد نشود!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا