آزیتا لاچینی برای بر سوم همسرش را از دست داد

آزیتا لاچینی بازیگر ایرانی که طی اتفاقاتی ناراحت‌کننده 3 بار همسرش را از دست داد و بیوه شد که سرگذشت این بازیگر را در این مطلب می‌خوانید.

به گزارش پارسینه پلاس و به نقل از نمناک، معصومه نیکنام مشهور به آزیتا لاچینی دوبلور، گوینده رادیو و بازیگر ۸۵ساله سینما و تلویزیون یکی از چهره‌هایی است که زندگی خصوصی پر از فراز و نشیبی داشته و تاکنون سه بار ازدواج کرده و چند فرزند خود را ازدست‌داده است.
بازیگر بیوه

اولین ازدواج و بیوه شدن در ۱۴ سالگی

زندگی خصوصی آزیتا لاچینی پر از فراز و نشیب است، او برای اولین‌بار در ۱۱ سالگی ازدواج کرد و در ۱۳ سالگی فرزند اولش را به دنیا آورد و پس از آن صاحب یک پسر شد که متأسفانه او را خیلی زود از دست داد. خانم بازیگر تنها ۱۴ سال داشت که همسرش فوت نمود، همسر اول آزیتا لاچینی در ۲۷ سالگی فوت کرده است.

ازدواج دوم و فوت همسرش امیر مظفرالدین لاچینی

آزیتا لاچینی در سال ۱۳۳۴ در یک مؤسسه زبان با آقای امیر مظفرالدین لاچینی آشنا شد و نام فامیلی خود را از نیکنام به لاچینی تغییر داد، او پس از ازدواج با همسر دوم خود صاحب چهار پسر و یک دختر شد. لاچینی توسط همسر دومش وارد حیطه بازیگری شد و در آثار مختلفی به ایفای نقش پرداخت.

ازدواج سوم در ۶۰ سالگی با فیروز بهجت محمدی

خانم لاچینی پس از درگذشت همسر دومش با فیروز بهجت محمدی ازدواج کرد، فیروز بهجت محمدی بازیگر سینما تلویزیون در سال ۱۳۷۸ درگذشت.

سن آزیتا لاچینی و فیلم هایش

آزیتا لاچینی متولد ۲۶ آذر سال ۱۳۱۷ است که در آثاری چون رگ خواب، گاو زخمی، پرونده‌ای برای سارا، مسافری از بهشت، پدرسالار، در پناه تو، کارآگاه، مدرسه مادربزرگ‌ها، پایتخت، ستایش و… بازی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا