آقای بازیگر برنده جایزه «بهترین مو» سال است!

تیموتی شالامی بازیگر جوان و محبوب هالیوودی از کیت میدلتون ملکه آینده بریتانیا در «بهترین مو سال» پیشی گرفت!

به گزارش سبک ایده آل، تیموتی شالامی تنها برای استعداد بازیگری خود تحسین نمی‌شود؛ این بار این موهای او است که مقام اول را کسب کرده!

تیموتی شالامی با بدست آوردن جایگاه «بهترین موی سال» حتی از کیت میدلتون، ملکه آینده بریتانیا نیز پیشی گرفته است.

موهای این بازیگر محبوب و موفق آمریکایی-فرانسوی به عنوان بهترین در این صنعت معرفی شده است.

برنده جایزه بهترین مدل موی سال

تیموتی شالامی ممکن است با مهارت‌های بازیگری خود شناخته شده باشد، اما موهای اوست که امروز شکوه و جلال را به خود اختصاص داده است. ستاره ۲۷ ساله، در مراسم جوایزی با همین موضوع به عنوان مردی با بهترین مدل مو انتخاب شده است.

این بازیگر آمریکایی-فرانسوی با موهای فر همیشه ژولیده‌ و نامرتبش به شهرت رسیده است.

او توسط هیئتی از متخصصان به عنوان برنده این جوایز انتخاب شد و جایزه بهترین مدل موی سال را گرفت. کیت میدلتون نیز به عنوان خانم با بهترین مدل مو در سال ۲۰۲۳ انتخاب شد.

دیگر افراد مشهور مردی که در اولین مسابقه سالانه به دلیل مدل موهای جذابشان شناخته شدند عبارتند از هری استایلز خواننده، رپر آمریکایی ایسپ راکی، پتریک دمپزی بازیگر مشهور و خواننده کانادایی ویکند.

جوایز بهترین مدل موی سال برای اولین بار!!

جولیان مور و زندایا بازیگران زن آمریکایی، هالی بیلی بازیگر فیلم جدید پری دریایی و هیلی بیبر مدل، خانم‌های با بهترین مدل مو بودند.

برای این رده بندی، داوران از میان مدل موهای مختلف ۱۰۰ فرد مشهور به انتخاب پرداختند. در پایان، آن‌ها مد موی کمی بلند و شلخه تیموتی شالامی  را انتخاب کردند.

خانم برنده جایزه بهترین مدل موی سال

شاهزاده خانم ولز همچنین به خاطر موهای براق و سشوار کشیده شده خاص خود مشهور شده است. در حالی که زندایا یک مدل موی پروانه‌ای خاص دارد که زیبایی او را چندین برابر می‌کند.

بنیانگذار کلینیک کاشت مو EsteNove که حامی این جوایز بود، در مورد این جوایز گفت: «تأثیر مثبت موهای زیبا روی افراد در زندگی اجتماعی و حرفه‌ای آن‌ها غیرقابل انکار است.

مدل موی جذاب یک نکته مهم است. ابزاری برای تحت تاثیر قرار دادن مردم. وقتی یک چهره زیبا با یک مدل موی جذاب تکمیل شود، هماهنگی در صورت برقرار می‌شود.

برندگان ما مدل‌ موهای واقعاً نمادینی دارند. هم مردان و هم زنان به مدل موهای خاص تیموتی شالامی حسودی می‌کنند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا