آقای خواننده مشهور هنوز عاشق همسر سابق سوپرمدلش است!

زین مالک، خواننده مشهور بریتانیایی دو سال‌ پس از جدایی از جیجی حدید سوپرمدل موفق هنوز علاقه‌ای به رابطه احساسی جدیدی ندارد!

زین مالک خواننده سابق گروه «وان دایرکشن» هنوز عاشق و در فکر همسر سابق سوپرمدل خود جیجی حدید است؟!

زندگی مشترک زین مالک و جیجی حدید شش سال ب طول انجامید. این زوج مشهور و موفق در سال ۲۰۲۰ تولد اولین فرزندشان را جشن گرفتند.

با وجود جدایی این زوج در سال ۲۰۲۱ تنها دختری که زین مالک در حال حاضر به آن فکر می‌کند، دختر بچه دو ساله‌اش به نام خای است.

به گفته مادراین آقای خواننده بریتانیایی، تریشا، زین پس از جدایی از خانم سوپرمدل در سال ۲۰۲۱ به دنبال هیچ رابطه عاشقانه جدیدی نیست.

تریشا ۵۳ ساله در مصاحبه‌ای جدید به اشتراک گذاشت که این خواننده ۳۰ ساله تمام انرژی خود را بر روی این که پدر خوبی برای خای باشد گذاشته است. او همچنین افرود که فعالیت حرفه‌ای و موسیقی الویت بعدی زین مالک است و به این به این زودی‌ها زندگی آقای خواننده تغییری نخواهد کرد.

صحبت‌های مادر زین مالک درباره زندگی خصوصی آقای خواننده!

او ادامه داد: «او پدری فوق‌العاده است، بسیار با احتیاط و دوست‌داشتنی است و زمان زیادی را به دخترش اختصاص می‌دهد. این چیزی است که بیشترین لذت را در زندگی به او می‌دهد.»

تریشا افزود که در حالی که زنانی زیادی به آشنایی با پسر خوش تیپ او علاقه مند هستند اما پسرش به هیچ یک از آن‌ها علاقه ندارد. او حتی به دنیاب یک رابطه احساسی جدید نیز نیست. به نظر می‌رسد پس از جدایی از جیجی حدید حالا تمام زندگی آقای خواننده کار و فرزندش شده است.

تریشا همچنین درباره زندگی مشترک پسرش و جیجی حدید صحبت کرد و فاش کرد که از جدایی آن‌ها بسیار ناراحت و ناامید است.

او گفت: «جیجی تنها یک بار برای دیدن ما به برادفورد آمد و همه چیز خیلی عجیب بود. حضور یک سوپرمدل در خانه کمی عجیب به نظر می‌رسید، اما او بسیار متین است. او دختر بزرگی است، من هنوز هم او را بسیار دوست دارم و حیف است که رابطه آن‌ها به جدایی ختم شد. با این وجود زندگی همین است!»

به نظر می‌رسد که زین مالک و جیجی حدید رابطه خود را دوستانه نگه داشته‌اند، همانطور که تریشا به اشتراک گذاشت: «جیجی و زین فرزندی مشترک دارند. آن‌ها والدین بسیار خوبی هستند.»

این اظهارات پس از آن مطرح می‌شود که شایعاتی مبنی بر رابطه احساسی جدید زین با سلنا گومز، خانم خواننده مشهور در ماه ژوئن منتشر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا