اتفاق تلخ برای دختر مدل که برای عکاسی به پشت بام رفته بود…

دختر جوان که مدل عکاسی تبلیغاتی شده بود، از پشت‌بام ساختمانی پنج‌طبقه سقوط کرد و جان باخت.

به گزارش پارسینه پلاس، به دنبال گزارش سقوط مرگبار دختر جوانی که گفته می‌شود. هنگام انجام یک پروژه عکاسی در طبقه پنجم جان خود را از دست داده است تحقیقات جنایی آغاز شد.

ماموران پلیس تهران ساعت هفت بعدازظهر یکشنبه ۱۹ شهریورماه، مرگ مشکوک دختر جوانی را که امدادگران جسدش را کشف کرده بودند. به محمدجواد شفیعی بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی اطلاع دادند.

پس از آن بازپرس شفیعی دستور حضور تیم تحقیقاتی را صادر کرد و خود نیز راهی محل حادثه شد. تیم تحقیق پس از حضور در محل با جسد دختر حدوداً ۲۷ساله‌ای روبه‌رو شد. که شواهد نشان می‌داد از نورگیر پشت‌بام ساختمانی پنج‌طبقه به فضای داخلی ساختمان سقوط کرده است.

ماموران کلانتری در بررسی‌های اولیه متوجه شده بودند هنگام حادثه پسر جوانی در محل حضور داشته. و به گفته خودش در فاصله چند متری متوفی بوده است. این پسر وقوع حادثه دلخراش را به اورژانس و پلیس گزارش کرده است.

اظهارات عکاس

بنابراین پسر جوان از سوی تیم جنایی تحت بازجویی قرار گرفت و گفت:

کار من عکاسی تبلیغاتی است و یک واحد از این خانه را برای کارم اجاره کرده‌ام. این دختر هم مدل عکاسی بود.

من تازه با او آشنا شده بودم و اولین بار بود که او را ملاقات می‌کردم، در زمان وقوع حادثه برای عکاسی به پشت‌بام آمده بودیم.

هنوز دقایق زیادی از آمدن‌مان به پشت‌بام نگذشته بود که این حادثه رخ داد. وقتی به پشت‌بام آمدیم من در حال تنظیم سه‌پایه و دوربین بودم که ناگهان این اتفاق افتاد.

البته چون حواسم به دوربین و سه‌پایه بود دقیق متوجه نشدم چه شد اما گمان می‌کنم او به نورگیر تکیه داده بود. و شاید در حال تمرین و انتخاب ژست بود که این‌طور شد، نورگیر ساختمان شکست و به فضای داخلی ساختمان پرتاب شد.

بعد از آن هم بلافاصله با اورژانس و بعد پلیس تماس گرفتم اما وقتی امدادگران اورژانس رسیدند گفتند که او فوت شده است.

ماموران در پی شنیدن این اظهارات به تحقیقات میدانی ادامه دادند. و کارشناسان پزشکی قانونی و متخصصان تشخیص هویت هم به نمونه‌برداری از محل مشغول شدند.

اکنون تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. به دستور بازپرس جنایی دوربین‌های مداربسته اطراف ساختمان مورد نظر شناسایی خواهد شد. و هدف بازبینی قرار می‌گیرند تا صحت ادعای جوان عکاس بررسی شود.

همچنین با دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، جسد دختر جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد. و تحقیقات درباره این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع: اعتماد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا