اتفاق عجیب و مشکوک برای فیلم جدید سروش صحت

سروش صحت پس از ساخت سریال «مگه تموم عمر چندتا بهاره؟» دومین سریال خود در شبکه نمایش خانگی را جلوی دوربین می‌برد.

به گزارش پارسینه پلاس، سروش صحت پس از تولید فصل سوم «لیسانسه‌ها» از تلویزیون فاصله گرفت و فعالیتش را به عنوان کارگردان در شبکه خانگی و سینما ادامه داد.

او در مقام کارگردان سال ۱۳۹۹ سریال «مگه تموم عمر چندتا بهاره؟» را جلوی دوربین برد. سریالی که سال ۱۴۰۲ به شکل مشترک از طریق دو پلتفرم نماوا و فیلیمو پخش شد. این سریال مورد توجه مخاطبان به خصوص قشری که به شکل جدی‌تر سینما و سریال را رصد می‌کنند ، قرار گرفت.

صحت بعد از فراغت از ساخت این سریال، دومین فیلم سینمایی‌اش با نام «صبحانه با زرافه‌ها» را کارگردانی کرد. این کمدی خاص در جشنواره چهل و دوم به نمایش درآمد که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت اما داوران به شکل عجیبی آن را در تمامی رشته‌ها نادیده گرفتند. سرنوشت اکران عمومی این فیلم به دلایلی هنوز ‌مشخص نیست.

صحت در سال جدید تصمیم دارد بازهم به دنیای سریال سازی بازگردد و اثر جدید خود را در این عرصه تولید کند. این سریال برای شبکه خانگی تولید می‌شود و هنوز هیچ خبری از آن رسانه‌ای نشده است. طبق گفته سیاوش چراغی‌پور که قرار است نقشی در این سریال داشته باشد ، سروش صحت پروژه جدیدش را وارد مرحله پیش تولید کرده و در حال انتخاب بازیگران است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا