احتمال تغییر در تیم سردار آزمون

تازه‌ترین شکست تیم فوتبال رُم سرمربی این تیم را به درهای خروجی المپیکو نزدیک‌تر کرده است که در صورت وقوع این اتفاق ممکن است یکی از اسطوره‌های باشگاه جانشین او شود.

به گزارش سبک ایده آل، شبکه اسپورت‌مدیاست ایتالیا مدعی شد که مالکان باشگاه رم از نتایجی که تیم تحت هدایت ژوزه مورینیو در این فصل کسب کرده است، رضایت ندارند و احتمال دارد که آقای خاص را اخراج و دانیله دروسی را جانشینش کنند.

باخت ۳ بر یک شب گذشته رمی‌ها میان آن‌ها و فیورنتینای رده‌پنجمی که آخرین رده برای کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده است، ۵ امتیاز فاصله انداخت. اگرچه جالوروسی هنوز شانس کسب سهمیه دارد، اما طبق گزارش اسپورت مدیاست، مالکان باشگاه از عملکرد و نتایج تیم ناراضی هستند. واقع‌بینانه‌ترین شانس رم برای کسب جام در این فصل، جام حذفی بود که آن را هم با باخت یک بر صفر هفته گذشته مقابل لاتزیو در دربی مرحله یک‌چهارم نهایی از دست داد، همچنین باخت شب گذشته (یکشنبه) چهارمین باخت آن در ۸ بازی برابر رقبای اصلی‌اش بود، در این ۸ بازی گرگ‌ها تنها ۶ امتیاز کسب کرده‌اند.

مورد دیگری که اسپورت‌مدیاست به‌عنوان دلیلی برای نارضایتی مالکان باشگاه رم از مورینیو ذکر کرده، شکایت‌های متوالی او از داوران است، همچنین به‌نظر می‌رسد که مورینیو دیگر از حمایت اولترا‌های رم هم برخوردار نیست، چرا که آن‌ها قبل و بعد از بازی شب گذشته برابر میلان، از جالوروسی انتقاد کردند.

اسپورت مدیاست ادعای مهمتری هم داشته و نوشته است که دانیله دروسی گزینه بالقوه جانشینی مورینیو برای نیم‌فصل دوم است. کاپیتان پیشین تیم فوتبال رم، در یورو ۲۰۲۰ به‌عنوان دستیار روبرتو مانچینی سرمربی وقت تیم ملی ایتالیا کار کرد و فصل گذشته نیز هدایت تیم اسپال را در سری B به‌عهده داشت که البته پس از ۱۷ بازی که تنها سه‌تای آن‌ها را برد (۸ باخت و ۶ تساوی) اخراج شد.

ادعای اسپورت مدیاست در حالی‌است که در روز‌های اخیر خبری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه رم قصد دارد قرارداد مورینیو را به‌صورت کوتاه‌مدت تمدید کند.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا