احسان علیخانی در برنامه جدیدش سیامک انصاری را حذف کرد

احسان علیخانی چندی پیش فصل دوم رئالیتی‌شو «جوکر» را تولید کرد که پخش آن بزودی در پلتفرم فیلیمو آغاز می‌شود.

به گزارش پارسینه پلاس، پیش‌تر خبر دادیم که خودش به‌جای سیامک انصاری اجرای این فصل را برعهده دارد و حالا فیلیموشات، سایت رسمی فیلیمو، این خبر را تایید کرده و نوشته است: « نقش احسان علیخانی در این فصل پررنگ‌تر از فصل قبل است؛ هم در جلوی دوربین و هم پشت دوربین.»

علیخانی در فصل اول «جوکر» امتناع داشت که نقش خود در تولید این مسابقه را رسانه‌ای کند. پس از استقبال و تحسین‌ها، خیال او راحت شد و نامش در تیتراژ قرار گرفت. از یک منظر می‌توان شرایط علیخانی را درک کرد؛ او صاحب جایگاهی ممتاز در برنامه‌سازی است و نگرانی‌اش مبنی بر این که آیا نتیجه محصولات جدید خوب شده یا نه، قابل درک است.

احسان علیخانی خیلی شیک، جایگزین سیامک انصاری شد

در این سال‌ها نام او به عنوان مغز متفکر، کنار چند برنامه قرار گرفته که البته موردی چون «مهلا» به شکل غیر رسمی تکذیب شده است. با این حال گفته می‌شود مسابقه «صداتو» حاصل ایده علیخانی است و او نقشی بسزا در تولید این گیم‌شو دارد.

فعلا، خبرهایی خوب مبنی بر کیفیت بالای «جوکر ۲» به گوش می‌رسد. منتظر می‌مانیم تا نتیجه را ببینیم و البته بخش مهیج ماجرا، اجرای علیخانی به جای انصاری است.

احسان علیخانی در تلویزیون و با «ماه عسل» چهره شد. برنامه‌اش پیشنهادی تازه برای لحظات پیش از افطار بود؛ اما بارها طعم توبیخ از سوی مدیران وقت صدا و سیما را چشید. او در تولید ویژه‌برنامه‌های نوروزی و یلدا هم موفق عمل کرد و آن‌چه ساخت، الگویی برای دیگر برنامه‌ها شد.

«عصر جدید» نقطه عطف دیگر کارنامه علیخانی است که موفقیت آن ثابت کرد این مجری و برنامه‌ساز صرفا در یک قالب خاص صاحب استعداد نیست. همان‌طور که حالا در مدیومی خارج از تلویزیون یکه‌تازی می‌کند.

منبع: برترین ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا