ارزش میلیاردی کلکسیون ساعت‌های رونالدو

کلکسیون خاص و بی‌نظیر ساعت‌های کریستیانو رونالدو ۵ میلیون پوند می‌ارزد.

به گزارش پارسینه پلاس،  کریستیانو رونالدو به خرید ساعت‌های گران‌قیمت از زمان پیوستن به عربستان سعودی اوج گرفته است.از روز اول به او یک ساعت مچی Jacob & Co برای جشن پیوستنش به النصر اهدا شد و رنگ ساعت نیز به رنگ سبز زمردی پرچم عربستان بود.

این ساعت طلای سفید ۱۸ عیار، ۶۳۰ هزار پوند ارزش دارد. اما قیمت این ساعت در مقابل گران‌ترین ساعت کلکسیون او به چشم نمی‌آید: فرانک مولر الماس امپریال توربیلون به ارزش ۱.۶ میلیون پوند.

فوق‌ستاره پرتغالی پنج ماه پس از اقامتش در عربستان یک ساعت دیگر با تم سعودی از Jacob & Co به ارزش ۹۲۰۰۰ پوند هدیه گرفت. ساعت «باگت قلب CR7» که تصویر رونالدو را در پشت دارد و با ۲۶ الماس سفید روی قاب پوشانده شده است. در همان ماه رونالدو ساعتی به قیمت ۷۵۰۰۰۰ پوند از جیکوب خرید.

رونالدو همچنین در ماه جولای سهامدار برند ساعت Chrono۲۴ شد. این شرکت که گفته می‌شود حدود ۷۷۰ میلیون پوند ارزش دارد، در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و ادعا می‌کند که بیش از نه میلیون نفر ماهانه از وب‌سایتش دیدن می‌کنند.

اعتقاد بر این است که کلکسیون ساعت‌های رونالدو ۵ میلیون پوند ارزش دارد. ستاره النصر در ماه گذشته در ریاض با فرانسیس انگانو قبل از مبارزه‌اش با تایسون فیوری ملاقات کرد و یکی از ساعت‌های خود به ارزش نیم میلیون ریال سعودی یا ۱۱۰۰۰۰ پوند را به او هدیه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا