طبق استانداردهای زیبایی سلنا گومز زیبا نیست!

سلنا گومز به تازگی درباره استانداردهای زیبایی غیرواقعی و سختگیرانه صحبت کرد! این سلبریتی می‌گوید من بلد نیستم آرایش کنم!

به گزارش پارسینه پلاس، حتی سلنا گومز، خانم خواننده و بازیگر آمریکایی، نیز از معیارهای زیبایی غیرواقعی جهان مدرن و استانداردهای زیبایی امروزه گله دارد!

سلنا گومز اخیرا در مورد معیارهای زیبایی زنان صحبت کرد.

این خانم خواننده در اجلاس «تایم۱۰۰» در شهر نیویورک در ۲۴ آوریل به فشارهای ناشی از استانداردهای زیبایی غیر واقعی پرداخت.

سلنا در حالی که در مورد تأثیر رِر بیوتی، خط تولید لوازم آرایشی خود، صحبت می‌کرد، گفت: «استانداردهایی بسیار غیر واقعی در دنیای لوازم آرایشی وجود دارد و من را برای نسل خودم خیلی ناراحتم.»

این خانم ۳۱ ساله ادامه داد: «من بلد نیستم آرایش کنم اما یک خط تولید لوازم آرایشی دارو دارم».

گومز در مورد هدف خط تولید خود اظهار داشت: «من می‌خواستم وقتی بقیه از محصولات من استفاده می‌کنند احساس خوبی داشته باشند.

همه محصولات ما بر اساس چیزهای نشاط‌آور نام‌گذاری شده‌اند. ما سعی می‌کنیم حتی نام محصولات را برای یادآوری شادی یا یافتن خود واقعیمان نامگذاری کنیم.»

گومز گفت: «بنابراین، من می‌خواستم لوازم آرایشی درست کنم که برای مردم سرگرم کننده باشد. این در واقع برای من یک رویا بود که در این برند اتفاق افتاد و علاوه بر آن، ما توانستیم محصولات باکیفیتی تولید کنیم.»

منبع: وقت صبح

۳ دیدگاه

  1. سلنا گومز گوهخورده هرکه گفته در استاندارد های زیبایی جایی نداری بریتنی‌ اسپیرز‌ نامبر وان تو نامبر تو 2

  2. مثلا سعی کرده از خودش تعریف کنه ولی در واقع درست گفته از نظر معیارهای زیبایی زیبا نیست. بینی پهن، چشمای ریز، صورت گرد بزرگ، گردن بدفرم و اصلا از هر زاویه‌ای نگاش میکنی هیچ ظرافت و زیبایی زنونه ای تو این چهره نمی بینی. چهره بدون آرایشش مثل یه پیرزنه و با آرایش غلیظ هم مثل کف بین ها دیده میشه. کلا زیبا نیست، فقط کمی جذابه.

  3. هررررچی که هست از بیشتر دخترا که از الان از سن ۱۶و ۱۷شروع میکنن بینی عمل میکنن ژل تزریق میکنن و گونه میزارن همه شبیه هم و عین سحر تبر میشن بهتره.
    مهم اینه نچراله و واقعا به دل میشینه چهره‌ش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا