استایل شیک بهاره رهنما در جشن تولدش / خانم بازیگر ۴۹ ساله شد! + عکس

اینستاگرام بهاره رهنما با انتشار عکسی از جشن تولد ۴۹ سالگی اش به روز شده است. خانم بازیگر در این عکس یک پیراهن و شلوار مشکی رنگ پوشیده است.

استایل شیک بهاره رهنما در جشن تولدش

استایل شیک بهاره رهنما در جشن تولدش / خانم بازیگر ۴۹ ساله شد! + عکس

کاهش وزن بهاره رهنما

بهاره رهنما تا سال ها اضافه وزن داشت و بسیار چاق بود. او در ابتدا با استفاده از گذاشتن بالون معده سعی کرد لاغر شود که نتیجه نداشت و سپس عمل اسلیو معده را انجام داد و به همین جهت توانست ۴۰ کیلوگرم لاغر شود.

ماجرای آشنایی بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی

بهاره رهنما در مصاحبه ای در مورد آشنایی و ازدواجش با پیمان قاسم خانی اینچنین گفت : بدون شک بزرگترین اتفاق زندگی من آشنایی با پیمان بوده است. او را سال هاست که می شناسم.  ما در سال ۱۳۷۰ با هم آشنا شدیم.

دوستی من و پیمان مانند خیلی از ازدواج ها در ایران بعد از دو سال به ازدواج منجر شد که دلایل این ازدواج احساسی و اجتماعی بود. من از ۱۷ سالگی او را می شناسم و از ۱۹ سالگی به صورت رسمی در کنارش بوده ام. بی تردید پیمان قاسم خانی بهترین گزینه برای ازدواج برایم بود. دوستانم برخی اوقات می گویند مردان ایرانی نمی توانند زنی مانند تو که اینقدر فعال هستی را تحمل کنند. احتمالا حق با آنهاست چون پیمان در مقابل من خیلی صبور است.

طلاق بهاره رهنما

بهاره رهنما در تاریخ ۴ شهریور ماه ۱۳۹۶ برای بار دوم با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. بهاره رهنما با انتشار پستهایی از مراسم عروسی اش در کنار همسر دومش، در صفحات خود این خبر را اعلام نمود. امیر خسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما مدیرعامل شرکت آرایشی بهداشی است. این زوج از هم جدا شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا