استایل هالیوودی لیلا بلوکات در عراق غوغا به پا کرد

در ادامه استایل جنجال برانگسز لسلا بلوکات در کشور عراق را مشاهده خواهید کرد.

به گزارش پارسینه پلاس: لیلا بلوکات بازیگر محبوب ایرانی است. لیلا بلوکات یکی از بازیگر خای پول ساز ایرانی است. لیلا بلوکات داری یک خیره بزرگ برای نیازمندان است. لیلا بلوکات به دلیل استایل و استوری جالبش جزو بازیگران پر حاشیه شده است. در ادامه تصاویر از استایل لیلا بلوکات در عراق را مشاهده خواهید کرد:

لیلا بلوکات

تحصیلات لیلا بلوکات

تحصیلات لیلا بلوکات کارشناسی رشته طراحی فرش از دانشگاه آزاد تهران است. اولویت لیلا بلوکات در تحصیل، شرکت در هنرستان صدا و سیما بود که از شانس بد او ظرفیت ها پر شده بود. درنتیجه او را به هنرستان کار و دانش معرفی کردند تا در آنجا به تحصیل ادامه دهد. در آن مدرسه هم تنها رشته فرش بافی ظرفیت خالی داشت و لیلا بلوکات مجبور شد برای ورود به رشته هنری ثبت نام کند. درنهایت به دانشگاه راه یافت.

ازدواج لیلا بلوکات

لیلا بلوکات از هنرمندان مجرد کشورمان است که تاکنون ازدواج نکرده است. او با این همه علاقه به خانواده، به داشتن خانواده و تشکیل زندگی مشترک قطعا فکر می کند اما ازدواج اولویت امروز زندگی اش نیست؛ هرچند به این موضوع هم معتقد است که ازدواج از موضوعاتی نیست که بتوان برنامه ریزی خاصی برایش کرد و گاهی شرایطش که پیش بیاید، ناخودآگاه افراد را درگیر خودش می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا