استوری جدید بهنوش طباطبایی بعد از جراحی پلاستیک کره‌ای + عکس

تغییر چهره بهنوش طباطبایی بازیگر سینما، در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های متفاوتی مواجه شده است. بحث‌ها و اختلاف نظر‌ها درباره تغییر چهره اساسی بهنوش طباطبایی از مراسم تشییع پیکر آتیلا پسیانی شروع شد.

به گزارش پارسینه پلاس، آن‌جا بود که برای اولین بار جراحی‌های متعدد خانم بازیگر مشهود شدند. یلی‌ها معتقد بودند که بهنوش طباطبایی هرروز زیباتر می‌شود و برخی هم بر این باور بودند که او در جراحی زیبایی افراط می‌کند و چهره قبل از جراحی او بهتر بوده است.

یکی از تغییرات چهره بهنوش طباطبایی؛ تغییر فرم چشم‌های اوست. برای این تغییر فرم دو راهکار اصلی وجود دارد؛ بلفاروپلاستی و لیفت شقیقه. هر دو جراحی می‌توانند تاثیر زیادی بر تغییر فرم چشم‌ها، اصطلاحا گربه‌ای‌تر شدن چشم‌ها و درشت‌تر دیده شدن داشته باشند.

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی کیست؟

بهنوش طباطبایی در محله یوسف آباد تهران بعنوان فرزند دوم خانواده به دنیا آمد، مادرش معلم و پدرش مهندس راه و ساختمان بوده و تنها یک خواهر بنام تینوش دارد

بعد از اینکه دوران ابتدایی با مهراوه شریفی نیا همکلاسی بود بخاطر بازی او در فیلم «دزد و عروسک ها» در سال ۱۳۶۸ به بازیگری علاقمند شد

با اصرار و پافشاری‌ها زیاد در نهایت توانست سال ۱۳۷۲ وقتی ۱۲ ساله بود در مدرسه هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان دوره بازیگری را شروع کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا