اعتراف تکان دهنده خانم خواننده به عمل های زیبایی بیش از حد

آریانا گرانده پس از شایعات متعدد بالاخره اعرتاف کرده است که عمل جراحی‌های مختلفی بر روی صورت خود انجام داده است!

به گزارش پارسینه پلاس، آریانا گرانده ستاره موسیقی پاپ ضمن اعتراف به انجام جراحی‌های زیبایی از انجام آن‌ها ابراز پشیمانی کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، آریانا گرانده، ستاره موسیقی پاپ آمریکا، سرانجام به انجام بوتاکس و فیلر در صورتش اعتراف کرد. ا همچنین دلیل خود برای ترک کردن این رویه و پشیمانی خود را نیز به اشتراک گذاشت.

خانم خواننده ۳۰ ساله، در مورد مراقبت از پوست و روند آرایش خود صحبت می‌کرد که تصمیم گرفت فاش کند که لب‌های خود را بوتاکس کرده است. آریانا در حالی که تصمیم خود برای اصلاح ظاهر خود باز را توضیح می‌داد، اشک می‌ریخت زیرا احساس می‌کرد جراحی زیبایی راهی برای پنهان شدن است.

با این حال، سوپراستار پاپ تصمیم گرفت تا انجام بوتاکس و فیلر را در سال ۲۰۱۸ متوقف کند.

او به اشتراک گذاشت: «به عنوان فردی که در زمینه بهداشت و زیبایی فعالیت می‌کند می‌خواهم با شما شفافیت کامل داشته باشم. در طول سال‌ها بوتاکس زیادی و پرکننده لب داشته‌ام. من در سال ۲۰۱۸ انجام این کار را متوقف کردم زیرا احساس می‌کردم خیلی زیاد شده است.»

اعتراف تکان دهنده خانم خواننده مشهور به عمل های زیبایی متعددش

احساساتی شدن خانم خواننده بخاطر انتقادها از ظاهرش!

در ویدیوی رازهای زیبایی مجله مد و فشن ووگ، آریانا اشک در چشمانش جاری شد. او اعتراف کرد: «انتظار نداشتم احساساتی شوم. برای مدت طولانی، زیبایی برای من مخفی ماندن بود. اکنون احساس می‌کنم زمانی رسیده است که دیگر علاقه‌ای به انجام فیلر و بوتاکس ندارم. شاید روزی دوباره شروع کنم، نمی‌دانم.»

او ادامه داد: «حالا به جایی رسیدم که می‌خواهم آثار پیری را در صورتم ببینم. به نظرم پیر شدن چیز زیبایی است. آیا ممکن است ده سال دیگر لیفت صورت انجام دهم؟ ممکن است، بله. اما این‌ها فقط افکاری هستند که من فکر می‌کنم باید بتوانیم در مورد آن‌ها صحبت کنیم.»

اوایل امسال، آریانا خود در زمان گذشته را به دلیل گذر از روندهای آرایشی مانند خظ چشم‌های گربه‌ای ضخیم و خط لب‌های بیرون از لب، مسخره کرد. با این حال بسیاری از طرفداران با دیدن ظاهر رنگ پریده و بسیار لاغر او پریشان شدند.

پس از انتقادات از ظاهر آریانا، او از طرفدارانش درخواست کرد که «در مورد بدن افراد نظر بیش از حد ندهند».

خانم خواننده گفت: «اگر فکر می‌کنید چیزی خوب یا با نیتی خوب می‌گویید، هر چه که باشد، سالم یا ناسالم، بزرگ یا کوچک، این یا آن، ما واقعاً باید تلاش کنیم تا درباره یکدیگر نظر ندهیم. راه‌های دیگری وجود دارد. تعریف کردن از کسی یا نادیده گرفتن چیزی که می‌بینید و دوست ندارید. من فکر می‌کنم ما باید به یکدیگر کمک کنیم تا فقط در جهت ایمن‌تر بودن یکدیگر تلاش کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا