اعضای خاندان‌های سلطنتی دنیا که خالکوبی دارند

شاید تصور کنید که اعضای خاندان های سلطنتی دنیا هیچ خالکوبی ای ندارند. اما داشتن خالکوبی میان آن ها هم متداول تر از گذشته شده است.

به گزارش سبک ایده آل به نقل ازدیجیاتو: شاید تصور کنید که اعضای خاندان های سلطنتی دنیا هیچ خالکوبی ای ندارند. اما داشتن خالکوبی میان آن ها هم متداول تر از گذشته شده است. حتی خاندان سلطنتی انگلیس که به پروتکل های سختگیرانه اش درباره ی ظاهر اعضای خود مشهور است.

پرنسس اوژنی – انگلیس

پرنسس اوژنی، نوه ی الیزابت دوم، ملکه ی فقید انگلیس، در سال ۲۰۲۲ در جشن ۷۰ سالگی سلطنت مادربزرگش با یک خالکوبی جدید در پشت گوش چپش ظاهر شد که به شکل یک دایره ی سیاه رنگ بود.

پرنسس اوژنی تاکنون توضیحی درباره ی معنای این خالکوبی نداده است.

 لیدی آملیا وینزور – انگلیس

لیدی آملیا وینزور، از اعضای خاندان سلطنتی انگلیس (نوه ی پرنس ادوارد، یکی از برادرزاده های ملکه الیزابت دوم) به کار مدلینگ مشغول است.

او خالکوبی های زیادی از جمله یک خالکوبی ببر در پشت خود دارد. لیدی آملیا در سال ۲۰۲۱ عکسی از این خالکوبی خود در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «این ببر همیشه پشتم را دارد.»

لیدی آملیا یک خالکوبی کوچک هم به شکل پاپیون زیر سینه چپ خود دارد که نخستین بار در سال ۲۰۱۸ در مراسمی در لندن دیده شد.

او چند خالکوبی کوچک هم روی مچ و ساعد دستان خود دارد.

به گفته ی کلودیا ترینیا، تتوکار سلبریتی ها، احتمالاً خالکوبی های کوچک میان اعضای خاندان های سلطنتی محوبیت بیشتری دارند چون پنهان کردن آن ها راحت تر است. ترینیا معتقد است که احتمالاً هنوز برای آن ها راحت نیست که در قسمت هایی که از بدن که بیشتر در دید هستند خالکوبی داشته باشند چون برای برخی قشرهای جامعه داشتن خالکوبی هنوز پذیرفته نیست.

پرنس فردریک – دانمارک

پرنس فردریک، ولیعهد دانمارک یک خالکوبی کوسه روی ساق پایش دارد که ادای احترامی به دوران خدمتش در نیروی دریایی دانمارک است.

ولیعهد دانمارک نخستین بار در سال ۲۰۰۵ با این خالکوبی دیده شد.

این خالکوبی علامت غواصان ممتاز نیروی دریایی دانمارک است.

او روی بازی راست خود هم یک خالکوبی دیگر دارد که اشاره ای به لقب «پینگو»یی است که در دوران حضورش در نیروی دریایی دانمارک به او داده بودند.

پرنسس سوفیا – سوئد

سوفیا پرنسس سوئد یک خالکوبی خورشید در پشت خود دارد.

این خالکوبی نخستین بار در سال ۲۰۱۵ در مراسم عروسی او با کارل فیلیپ، پرنس سوئد دیده شد.

پرنسس استفانی – موناکو

استفانی، پرنسس موناکو و دختر گریس کلی و پادشاه موناکو روی مچ دست چپ خود خالکوبی ای به شکل یک دستبند گل دارد که اولین بار در سال ۱۹۹۷ دیده شد.

او البته خالکوبی های دیگری هم دارد؛ یکی از آن ها به شکل دو دلفین است که روی پای او قرار دارد و طرح دیگر روی پشت او است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا