افراد شلخته و بی نظم متولد این ماه ها هستند

کدام یک از متولدین هر ماه بی نظم تر و شلخته تر از بقیه هستند.

به گزارش پارسینه پلاس، بدونِ شک متولدین هر ماه کمی بی نظم هستند و شاید از این شلوغی و بی نظمی لذت هم ببرند. با این حال، این ویژگی شخصیتی متولدین هر ماهممکن است تقصیر آن ها نباشد و در عوض، به ماهی که آن ها در آن متولد شده اند، مربوط شود؛ البته ناگفته نماند که گاهی اوقات خودمان هم چنین خصوصیتی داریم. در این قسمت قصد داریم به شما بگوییم که کدام یک از متولدین هر ماه افراد شلخته از بقیه هستند.

در اطراف همه ما انسان هایی وجود دارند که منظم نیستند و به اصطلاح افراد شلخته ای هستند ما در بخش سرگرمی طالع بینی این افراد را برایتان آماده کرده ایم.

مهر

مهر ماهی ها افراد جذاب و دوست داشتنی هستند. از نظر خودشان بی نظم نیستند؛ اما در واقع این گونه به نظر می رسند. آن ها دوست دارند شاد باشند و مدام به دنبال تعادل می گردند. به نیاز های خودشان خیلی توجه می کنند. مهر ماهی ها اکثر اوقات به فکر حساب و کتاب هستند و زمان از دست شان در می رود و در نتیجه خیلی به سراغ مرتب کردن محیط اطراف نمی روند.

تیر

تیر ماهی ها افراد خیلی حامی و دلسوزی هستند. همیشه نیاز های دیگران را به خودشان اولویت می دهند و همین باعث می‌ شود که از برنامه های خود جا بمانند. به طور مثال شاید قصد داشته باشند که یک روز را به طور کامل به خود و امور زندگی شان برسند؛ اما تماس یک دوست باعث می شود که کار او را انجام دهند و در نتیجه می‌ توان گفت کمی بی نظم هستند.

بهمن

بهمن ماهی ها به شکل غیر طبیعی خلاقیت دارند؛ اما این خلاقیت با کمی خرج و مرج همراه است. در واقع ایده ها به یک باره به ذهن آن ها می رسد و در نتیجه تلاش می‌ کنند که آن را بدون برنامه ‌ریزی انجام دهند و همین باعث بی نظمی شان می شود.

فروردین

فروردین ماهی ها دوست دارند که همیشه اولین و سریع ترین کار ها را انجام دهند. آن ها ممکن است از یک پروژه به پروژه بعدی بروند یا به یک باره حتی شغل خود را تغییر دهند؛ همین موضوع باعث می‌ شود که همیشه در زندگی بی نظم باشند و چند کار را با هم انجام دهند و هیچ کدام هم به درستی پیش نبرند.

آذر

آذر ماهی ها همیشه بدونِ برنامه ریزیِ خاصی به سراغ مرحله های بعدی از زندگی و کار خود می روند و خیلی به جزئیات توجهی نمی کنند. دوست دارند ایده هایی که در سرشان می آید را به مرحله اجرایی در بیاورند؛ اما از آن جایی که برنامه ریزی قبلی ندارند، همین باعث می‌ شود که کارهایشان بی نظم پیش برود.

خرداد

خرداد ماهی ها افراد چند بُعدی هستند و ممکن است در آنِ واحد؛ چند کار را به انجام برسانند‌. به خاطر همین دچار بی نظمی می شوند و خیلی برای کارهایشان اولویت بندی ندارند. علت هم این است که همه چیز را با هم می خواهند و در نتیجه کارشان روی اصول و نظم پیش نمی رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا