افشاگری این داور درباره رونالدو جنجال ساز شد

داور سابق اسپانیایی در مورد فشار سنگین داوری برای غول‌های فوتبال اسپانیا حرف زد و برای اثبات آن، به مورد جالبی از قضاوتش برای رئال مادرید اشاره کرد.

به گزارش پارسینه پلاس به نقل از شما نیوز؛ استرادا فرناندس، داور سابق اسپانیایی، این جمعه در برنامه ElDesmarque Mediodía اظهارات جنجالی در مورد سوت زدن برای تیم‌های بزرگ مطرح کرد.

او در این رابطه گفت: «داوران کاملا در بازی‌های بزرگ و برای تیم‌های معروف، تحت فشار هستند و وضعیتشان تحت تاثیر همین قضیه قرار می‌گیرد. داوری برای تیم‌های بزرگی مثل بارسا، رئال یا اتلتیکو مادرید مثل دیگر بازی‌ها نیست. اگر اشتباه کنید، کمیته انضباطی شما را جریمه خواهد کرد. مشابه اتفاقی که اخیرا برای مونوئرا مونترو رخ داد.»

فرناندس ادامه داد: «با یک اشتباه، دیگر قضاوت بازی‌های بزرگ را به شما نمی‌دهند. من نمونه‌ای از سال ۲۰۰۹ را دارم که کریستیانو رونالدو را اخراج کردم و در آن فصل دیگر برای رئال قضاوت نکردم. همه می‌دانید که تأثیر رسانه‌ای وجود دارد و شما باید هنگام تصمیم‌گیری بسیار دقیق باشید.»

لازم به ذکر است که در آن بازی رئال مقابل آلمریا، فوق ستاره پرتغالی پس از درآوردن پیراهن و حمله به بازیکن حریف توسط فرناندس با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا