افشاگری جنجالی میثاقی غوغا کرد

جزئیات قرارداد برخی بازیکنان سپاهان از سوی مجری برنامه فوتبال برتر عنوان شد.

به گزارش سبک ایده آل،  باشگاه سپاهان که ستاره‌های زیادی در نقل و انتقالات تابستانی جذب کرد و هفته اول فصل جدید لیگ برتر را با پیروزی سه بر یک مقابل تراکتور پشت سر گذاشت، همچنان به دنبال ثبت قرارداد بازیکنانی مثل عیسی آل‌کثیر و دابو بوده ولی ظاهرا بحث سقف قرارداد فعلا مانع از انجام این کار شده است.

محمدحسین میثاقی، مجری برنامه فوتبال برتر در برنامه دوشنبه شب عنوان کرد قرارداد سه بازیکن سپاهان ۸۰ میلیارد تومان است که برای رعایت سقف قرارداد، رقم امسال را ۲۵ میلیارد و مبلغ فصل آینده را ۵۵ میلیارد تومان ثبت کردند تا مشکلی به وجود نیاید، اما این اظهار نظر با واکنش مهدی سلیمی، مدیر تیم فوتبال سپاهان مواجه شد.

میثاقی در واکنش به اینکه سپاهان قصد دارد قرارداد عیسی آل‌کثیر را ثبت کند، عنوان کرد: «شما الان سقف‌تان پر است. چطور این بازیکن را بگیرید؟»

سلیمی در واکنش به این صحبت میثاقی که به‌نوعی افشاگری از قرارداد سپاهانی‌ها بود، اظهار کرد: «شما مگر سقف قرارداد ما را می‌دانید؟»

اما میثاقی خیلی سریع گفت: «بله می‌دانم. می‌خواهید جزئیات به شما بگویم. شما یک حرکتی زدید که فصل بعد دودش به چشم شما می‌رود. اینکه یک بازیکن با مبلغ ۸۰ میلیارد داشتید که قرارداد سال اول او را ۲۵ میلیارد و رقم سال دومش را ۵۵ میلیارد تومان درج کردید. برای سه نفر این کار را انجام دادید و نزدیک ۱۵۰ میلیارد تومان از قراردادهای این فصل را به سال بعد هُل دادید تا بتوانید قرارداد این سه نفر را برای این فصل ثبت کنید. درست است؟»

سلیمی در واکنش به این صحبت جنجالی عنوان کرد: «اینکه من خودم را بالاتر از قانون و مراجع مربوطه بدانم، اینطور نیست. ما هیچ کار غیر قانونی نکردیم. سازمان لیگ و مراجع قانونی و نظارتی هستند و بعدا مشخص می‌شود کدام باشگاه تخلف کرده و کدام باشگاه این کار را انجام نداده است.»

در ادامه مجری برنامه فوتبال برتر یادآور شد: «البته باشگاه سپاهان از این خلاء استفاده کرد و زرنگی باشگاه بود چون دید نمی‌تواند رقم ۸۰ میلیارد را ثبت کند. باشگاه سپاهان از نوع قانون استفاده کرده و گفته نمی‌توانم قرارداد این فصل را بیشتر بالا ببرم و به فصل بعد می‌برم. درست است؟» که سلیمی بحث را نیمه کاره گذاشت و در پاسخ کوتاه گفت: «به هر حال من توضیحات را ارائه کردم.»

بدون تردید این اظهار نظر میثاقی و افشاگری از رقم قرارداد بازیکنان سپاهان، می‌تواند حاشیه جدیدی در بحث نقل و انتقالات فوتبال ایران به وجود بیاورد که باید منتظر واکنش‌ها نسبت به این مسئله بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا