امبر هرد نمی‌خواهد به خاطر جانی دپ به صلیب کشیده شود+عکس

امبر هرد بر این موضوع پافشاری دارد که به‌جای اینکه به‌خاطر محاکمه افترا علیه همسر سابقش جانی دپ «به صلیب کشیده شود»، فقط می‌خواهد به‌عنوان یک هنرپیشه درک شود.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از روزیاتو، امبر هرد، ستاره آکوامن، یک سال پس از دادرسی علیه همسر سابقش جانی دپ، که از سوی رسانه ها بسیار به آن پرداخته شد، گفته که تنها می‌خواهد از او به عنوان یک بازیگر قدردانی شود.

امبر هرد بر این موضوع پافشاری دارد که به‌جای اینکه به‌خاطر محاکمه افترا علیه همسر سابقش جانی دپ «به صلیب کشیده شود»، فقط می‌خواهد به‌عنوان یک هنرپیشه درک شود.

سال گذشته جانی دپ ۶۰ ساله به دنبال مقاله ای که امبر هرد در سال ۲۰۱۸ برای واشنگتن پست نوشته بود، به دلیل افترا از او شکایت کرد. وکلای جانی گفتند با وجود اینکه نام ستاره دزدان دریایی کارائیب در این مقاله نیامده است، اما او را متهم به سوءاستفاده می‌کند. هیئت منصفه حکم را به نفع جانی صادر کرد و شرکت بیمه امبر به پرداخت یک میلیون دلار (۷۹۵,۰۰۰ پوند) به شوهر سابقش محکوم شد. او اکنون در مورد محاکمه و تأثیر آن بر حرفه اش صحبت کرده است. هرد در مصاحبه ای جدید گفته است: «من فقط می‌خواهم در فیلم‌ها بازی کنم و از من به عنوان یک بازیگر قدردانی شود. نمی‌خواهم مصلوب شوم.»

این بازیگر گفته است که یکی از چیزهای مهمی که پس از شکایت افترا مجبور شد یاد بگیرد این بود که «کنترل داستان هایی که مردم، در مورد من درست می‌کنند دست من نیست». و گفت که امیدوار است اینقدر به سویش سنگ پرانی نشود. (این مطلب را بخوانید: آزار سایبری بی‌سابقه نسبت به امبر هرد و طرفدارانش در طول دادگاه با جانی دپ)

امبر در گفتگو با Deadline درباره فیلم جدیدش، در آتش، گفت: «من ادعا نمی‌کنم که حرفه سینمایی فوق العاده ای دارم، اما آنچه دارم چیزی است که خودم ساخته‌ام و به من کمک زیادی کرده است تا بتوانم سهم خود را ادا کنم.»

او همچنین اشاره کرد که چیزهایی که از سر گذرانده نباید توصیف کننده او باشند و مطمئنا نمی‌توانند او را از دنبال کردن حرفه‌اش بازدارند.

پس از دادگاه جنجالی این زوج هالیوودی، امبر حضور نسبتا کمرنگی داشته و با دختر خردسالش به اسپانیا نقل مکان کرده است.

داستان اولین فیلم او پس از دادگاه جنجالی با همسر سابقش در سال ۱۸۹۹ اتفاق می‌افتد که در آن روایت یک روانپزشک ۳۸ ساله آمریکایی را دنبال می‌کند که پس از اتهامات شدید مبنی بر اینکه کودک در واقع شیطان است، برای حل پرونده به کلمبیا فراخوانده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا