عزلت نشینی امبر هرد در اروپا!

طلاق جانی دپ و امبر هرد سالها تیتر خبرها بود و مدت زیادی طول کشید با بازگشت جانی دپ به هالیوود امبر هرد کجاست؟

به گزارش پارسینه پلاس، طلاق جانی دپ و امبر هرد سالها تیتر خبرها بود و مدت زیادی طول کشید با بازگشت جانی دپ به هالیوود امبر هرد کجاست؟

امبر هرد پس طلاقش مدتی را در شهر بیابانی یوکا ولی در کالیفرنیا زندگی کرد. او کمی بعد این خانه را به قیمت ۱.۱ میلیون دلار فروخت و به همراه دخترش اوناگ پیج به اروپا نقل مکان کرد.
یکی از دوستان این خانم بازیگر در آن زمان فاش کرد هرد ایالات متحده را ترک کرد زیرا احساس میکرد بی نظمی بیش از حدی در این کشور وجود دارد.

فاصله گیری از انظار عمومی

شکست امبر هرد در پرونده طلاقش از جانی دپ نیز یکی دیگر از دلایل عقب نشینی او از انظار عمومی است. رفتار عمومی با این خانم بازیگر ناگهانی تغییر کرد و او احساس میکرد هیچ شانسی برای آرامش در آمریکا ندارد.

در جستجوی حریم خصوصی و آرامش هرد ابتدا به یک خانه اجاره ای در جزیره مایورکا در اسپانیا نقل مکان کرد. امبر هرد اکنون با نام واقعی خود یعنی مارتا جین کاناری به همراه دخترش در مادرید زندگی میکند.
ویدیویی در سال ۲۰۲۳ نشان میدهد که این خانم بازیگر به زبان اسپانیایی مسلط است و به خبرنگاران میگوید عاشق کشور اسپانیا است و تصمیم دارد در این کشور بماند.

این خانم بازیگر در حال استراحت و پشت سر گذاشتن ضربه روحی پرونده طلاقش است اما نمی خواهد بازیگری را برای همیشه کنار بگذارد.

منبع: وقت صبح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا