انتشار اولین مصاحبه در متاورس با آواتار واقعی

«لکس فریدمن»، محقق هوش مصنوعی و پادکستر روسی-آمریکایی، همراه با «مارک زاکربرگ»، مدیرعامل شرکت متا، با استفاده از هدست Quest Pro و آواتار‌های واقعی خود به‌صورت کاملاً واقعیت مجازی «اولین مصاحبه در متاورس» را انجام داد.

به گزارش پارسینه پلاس،  «لکس فریدمن»، محقق هوش مصنوعی و پادکستر روسی-آمریکایی، همراه با «مارک زاکربرگ»، مدیرعامل شرکت متا، با استفاده از هدست Quest Pro و آواتار‌های واقعی خود به‌صورت کاملاً واقعیت مجازی «اولین مصاحبه در متاورس» را انجام داد.

در ویدیویی که از این مصاحبه منتشر شده است، با آواتار‌های بسیار واقع‌گرایانه روبه‌رو هستیم که حتی امکان تغییر زاویه نور روی آن‌ها وجود دارد.

در این ویدیو فریدمن کاملاً از انجام این تجربه واقعیت مجازی شگفت‌زده شده و می‌گوید: «انگار در یک اتاق هستیم. این واقعاً باورنکردنی‌ترین چیزی است که تا به حال دیده‌ام. نمی‌دانم چگونه با کلمات آن را توصیف کنم. حس آینده را می‌دهد.»

در طول این مصاحبه فقط سر و گردن زاکربرگ و فریدمن دیده می‌شود که مدیرعامل متا در ویدیوی کامل مصاحبه با اشاره به عدم نمایش بدن افراد می‌گوید که این چالش سخت‌تری است که در آینده باید حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا