اهمیت مو و ابرو در زیبایی چهره

به همین دلیل چندان دور از ذهن نیست که خانم‌ها برای داشتن زیبایی بیشتر به دنبال موهای پرپشت و سالم باشند که چهره آن‌ها را قاب گرفته باشد و بیشتر بر روی زیبایی‌های آن‌ها تأکید کند.

به گزارش پارسینه پلاس، این روزها و با دیدن مثال‌های فراوان کمتر کسی می‌تواند تأثیرات داشتن موهایی پرپشت را در زیبایی ظاهری افراد انکار کند. دیدن تصاویر قبل و بعد از عمل کاشت موی افرادی شناخته شده که حتی گاهی به‌عنوان نمادهای زیبایی شناخته می‌شوند گواهی بر این ادعا است. حتی افراد مشهوری مانند دیوید بکهام هم در دورانی که موهایی کم‌پشت داشت بسیار شکسته و مسن به نظر می‌رسید و ردی از جذابیت گذشته را نمی‌شد در چهره او دنبال کرد.

با این حال تنها با انجام عمل کاشت مو چنان چهره او از این رو به آن رو شد که همچنان به‌عنوان یکی از نمادهای زیبایی و جذابیت مردانه در دنیای مد و فشن شناخته می‌شود. این موضوع چندان هم جای تعجب ندارد، زیرا داشتن موهایی پرپشت و خوش حالت توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند و نشانگر سلامت و جوانی جسمی فرد است.

این موضوع درباره زنان هم صدق می‌کند به‌عنوان مثال بخش پررنگی از تحسین‌ها درباره بازیگر هندی معروف آیشواریا رای به موهای زیبا، پرپشت و بلند او مربوط می‌شد.

برای این که بار دیگری به تأثیر ابرو در مسن بودن افراد پی ببریم کافی است که فقط به چهره بازیگران ایرانی در دورانی فکر کنیم که داشتن ابروهایی نازک ترند بود. در حال حاضر همان بازیگران با وجود این که چندین سال مسن‌تر شده‌اند بسیار جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسند.

به همین دلیل بسیاری از افراد برای به دست آوردن این معیار جذابیت ظاهری دست به دامان عمل‌های زیبایی مانند کاشت مو و کاشت ابرو می‌شوند؛ اما نکته‌ای که لازم است به آن توجه کنید این است که هر عمل کاشت مویی بر زیبایی و ظرافت زنانه شما نخواهد افزود و این عمل تنها در صورتی که در مراکز معتبر و به دست پزشکان با تجربه انجام شود می‌تواند برای شما نتایج موردنظرتان را به دنبال داشته باشد.

اهمیت مو و ابرو در زیبایی چهره

کاشت مو و ابرو چیست؟

اساس عمل کاشت مو و ابرو یکسان است. در هر دو عمل فولیکول‌های مو از محل بانک مو برداشته شده و به محل موردنظر که دچار کم‌پشتی یا طاسی است پیوند زده می‌شوند. محلی به‌عنوان بانک مو در نظر گرفته می‌شود که بیشترین نزدیکی را از نظر ضخامت و جنس مو با محل موردنظر برای پیوند داشته باشد.

به‌ عنوان مثال پشت گوش افراد به‌عنوان ناحیه مناسب به‌عنوان بانک مو برای عمل کاشت ابرو در نظر گرفته می‌شود و موهای پشت سر نیز بانک موی مناسبی برای عمل کاشت مو به شمار می‌روند.

روش‌های متعدد و متنوعی برای کاشت مو و ابرو ایجاد شده‌اند. در روش‌های قدیمی‌تر برای انجام عمل یک برش نواری شکل از پوست محل بانک مو برداشته شده، سپس فولیکول‌های مو از روی این برش برداشته می‌شوند و به محل مورد نظر پیوند زده می‌شوند. این روش تهاجمی‌تر از دیگر روش‌های کاشت مو و ابرو است؛ اما در هنگامی که برای به دست آوردن نتیجه طبیعی نیاز به تراکم موی بیشتری دارید، این روش مناسب‌ترین روش برای شما است.

در روش‌های جدیدتر دوران نقاهت کوتاه‌تر است و فولیکول‌های مو به‌صورت مستقیم از محل بانک مو برداشته شده و به محل مورد نظر پیوند زده می‌شوند. هرچند که این عمل یک عمل جراحی کمتر تهاجمی است؛ اما ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد.

نکته‌ای که در هنگام اقدام برای انجام عمل کاشت مو و ابرو باید به آن توجه کنید این است که به انجام عمل به هیچ روش خاصی اصرار نورزید. در کاشت مو جدیدترین روش‌ها لزوماً روش‌هایی مناسب‌تر برای انجام عمل شما نیستند و همواره روش مناسب با توجه به شرایط خاص شما انتخاب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چطور با کاشت مو و ابرو چهره‌ای زیبا و طبیعی داشته باشیم؟

یکی از اصلی‌ترین دلایل نارضایتی افراد از نتیجه عمل کاشت مو و ابرو آن‌ها این است که گاهی نتایج عمل آن قدر که انتظار می‌رود طبیعی و ظریف نیست. این موضوع خصوصاً برای خانم‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد؛ زیرا از تأثیر همه جزئیات کوچک در شکل‌گیری تصویر کلی ظاهر خود آگاهی دارند. در ادامه با نکاتی آشنا خواهیم شد که به شما کمک می‌کند نتیجه‌ای مطلوب را از عمل کاشت مو و ابرو خود به دست آورید.

اهمیت مو و ابرو در زیبایی چهره

به یک کلینیک به‌روز مراجعه کنید

هنگامی که برای انجام عمل کاشت مو و ابرو خود به یک کلینیک مجهز مراجعه می‌کنید اطمینان خواهید داشت که استفاده از لوازم و تجهیزات به‌روز و پیشرفته برای پزشک این کلینیک اهمیت زیادی دارد پس از جدیدترین متدها و تکنیک‌های درمانی به کمک تجهیزات مدرن برای درمان شما استفاده خواهد شد.

این موضوع به شما اطمینان خاطر می‌دهد که انتخاب هر شیوه درمان نه با توجه به ظرفیت‌های کلینیک بلکه صرفاً با توجه به شرایط شما انجام می‌شود.

به یک پزشک با تجربه مراجعه کنید

یک پزشک معتبر و با تجربه به‌خوبی از ظرافت‌های این حوزه آگاه است، به جهت قرارگیری فولیکول‌های مو توجه می‌کند و یک خط رویش مو طبیعی برای شما طراحی خواهد کرد.

این موارد همگی مواردی هستند که به شما کمک می‌کند تا عمل کاشت مو شما بر زیبایی چهره‌تان بیفزاید و خود تبدیل به مشکل بعدی برای زیبایی شما و از آن مهم‌تر سلامتتان نباشد.

اگر به دنبال یافتن کلینیکی معتبر با تجربه بالا هستید که بتواند هر دو نیاز ذکر شده را به‌خوبی برآورده کند، توصیه ما به شما مراجعه به کلینیک تخصصی پیوند مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده است. این کلینیک سال‌ها قبل فعالیت خود را به ‌عنوان کلینیک تخصصی پیوند مو و ابرو در ایران آغاز کرد و یکی از مراکز معتبر برای انجام این عمل نه‌تنها در ایران بلکه در خاورمیانه است.

دکتر نیلفروش زاده به‌عنوان مبدع برخی از روش‌های اختصاصی کاشت مو و ابرو از شهرت و اعتبار فراوانی در این حوزه برخوردار است که خود تضمین‌کننده به دست آوردن نتایجی دلخواه و ایده‌آل از عمل‌های کاشت مو و ابرو ایشان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا