«اوپنهایمر» ۲.۵ میلیون دلار در ژاپن فروخت

در اکران اولیه این فیلم در ژاپن، اوپنهایمر در ۳۴۳ سینما، ۲.۵ میلیون دلار فروش رفته است و در رتبه سوم فیلم‌های پرفروش ژاپن قرار گرفته. براساس گزارش یونیورسال پیکچرز، اوپنهایمر، پرفروش‌ترین فیلم هالیوودی در ژاپن است.

به گزارش پارسینه پلاس، «اوپنهایمر» سرانجام با واکنش‌های متفاوت در ژاپن اکران شد و توانست ۲.۵ میلیون دلار فروش داشته باشد.

با گذشت ۸ ماه از اکران اولیه فیلم اوپنهایمر، تازه‌ترین شاهکار کریستوفر نولان و بردن بهترین جایزه اسکار، این فیلم همچنان درحال جذب مخاطبان جدید است.

براساس گزارش ورایتی، در اکران اولیه این فیلم در ژاپن، اوپنهایمر در ۳۴۳ سینما، ۲.۵ میلیون دلار فروش رفته است و در رتبه سوم فیلم‌های پرفروش ژاپن قرار گرفته. براساس گزارش یونیورسال پیکچرز، اوپنهایمر، پرفروش‌ترین فیلم هالیوودی در ژاپن است.

وقفه در اکران فیلم‌های آمریکایی در ژاپن مسئله عجیبی نیست. اما با توجه به اینکه موضوع فیلم درباره رابرت جی اوپنهایمر، پدر بمب اتم و به کار گرفته شدن این بمب‌ها علیه ژاپن در روند جنگ جهانی است، بسیاری گمان می‌بردند که اوپنهایمر در ژاپن اکران نشود. اما با گذشت هشت ماه و گفتگوهای متعدد، این فیلم بحث برانگیز در نهایت در ژاپن اکران شد.

در مقایسه با دیگر آثار نولان، اوپنهایمر در ژاپن بیشتر از فیلم “میان ستاره ای”، شوالیه تاریکی و دیگر آثار نولان فروش رفته است.

تاکنون، اوپنهایمر در سراسر دنیا، بیش از ۹۶۵ میلیون دلار فروش رفته است و این رقم، برای فیلمی ۳ ساعته و روایت گرانه، تاریخی است. این فیلم همچنین ۷ جایزه اسکار را از آن خود کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا