ایرانی‌ها «ملکه وی‌هونگران» را به عرصۀ بازیگری برمی‌گردانند!

لی سه‌اون بازیگر ۴۳ سالۀ کره‌ای که در سریال «امپراتور افسانه‌ها» نقش ملکه «وی‌هونگران» را ایفا می‌کرد، اخیرا با ابراز خوشحالی از محبوبیت ناگهانی‌اش در میان مخاطبان ایرانی، ابراز تمایل کرده که دوباره حضور پررنگ‌تری در عرصۀ بازیگری داشته باشد.

به گزارش پارسینه پلاس، وبسایت کره‌ای «هانکیونگ» اخیرا مطلبی با تیتر «شهرت در ایران؛ بازگشت باشکوه بازیگر کره‌ای بعد از ۱۳ سال» منتشر کرده است. در این مطلب آمده است که لی سه‌اون، بازیگر کره‌ای سریال «امپراتور افسانه‌ها»، به دلیل علاقه و توجهی که بعد از ۱۳ سال از مخاطبان ایرانی دریافت کرده، دوباره به فکر بازگشت به عرصۀ فیلم و سریال افتاده است.

به گزارش فرادید؛ در این مطلب که در ژانویه ۲۰۲۴ منتشر شده می‌خوانیم:

بازیگر زن کره‌ای، لی سه‌اون، با موج جدیدی از محبوبیت در خاورمیانه، به خصوص ایران، روبرو شده است. پخش دوباره سریال تاریخی کره‌ای «امپراتور افسانه‌ها» از تلویزیون ایران پس از ۱۳ سال، بار دیگر توجه مخاطبان را به این سریال و به خصوص بازی لی سه‌اون در نقش «ملکه وی‌هونگ‌ران» جلب کرده است.

سریال «امپراتور افسانه‌ها» یا «شاه گان چوگو» که در سال ۲۰۱۰ ساخته و پخش شد، به عنوان یکی از سریال‌های پیشگام در ژانر تاریخی حماسی شناخته می‌شود و در زمان پخش خود در کره جنوبی نیز مورد استقبال زیادی قرار گرفت. لی سه‌اون در این سریال نقش ملکه وی هونگ‌ران، همسر پادشاه گوانگ‌جونگ را بازی می‌کرد. بازی قوی و شخصیت جذاب او در این نقش، نظر بسیاری از بینندگان را به خود جلب کرده بود.

 

ایرانی‌ها «ملکه وی‌هونگران» را به عرصۀ بازیگری برمی‌گردانند!

اکنون، پخش دوباره این سریال در ایران، دریچه‌ای جدیدی از محبوبیت برای لی سه‌اون را در میان مخاطبان بین‌المللی گشوده است. شخصیت قوی و زیبایی بی‌نظیر او در نقش ملکه وی هونگ‌ران، نظر مخاطبان ایرانی را جلب کرده و او را به یک ستاره نوظهور در این کشور تبدیل کرده است.

بازتاب محبوبیت در فضای مجازی
محبوبیت ناگهانی لی‌سه اون در ایران در فضای مجازی نیز بازتاب گسترده‌ای داشته است. بسیاری از طرفداران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی به تمجید از بازی او در «امپراتور افسانه‌ها» پرداخته‌اند و خواهان حضور دوباره او در عرصه بازیگری هستند. این موج توجه، منجر به افزایش فالوورهای او در شبکه‌های اجتماعی شده است.

بازگشت به عرصه بازیگری
با توجه به این محبوبیت جدید، لی‌سه اون که مدتی است کم‌کار بوده، انگیزه جدیدی برای بازگشت به عرصه بازیگری پیدا کرده است. او اخیرا در مصاحبه‌ای اذعان داشت که از استقبال گرم مردم ایران از این سریال و شخصیت ملکه وی‌هونگ‌ران شگفت‌زده و خوشحال شده است. او همچنین قول داده که به زودی با فعالیت‌های جدید در عرصه بازیگری، بار دیگر به دیدار مخاطبان خود برود.

لی‌سه ‌اون سال جدید را با حضور در یک برنامه تلویزیونی کره‌ای که در ۱۹ ژانویه پخش شد، آغاز کرد. او در این برنامه، به عنوان مهمان حضور یافت و به گفتگو درباره حرفه بازیگری خود و همچنین محبوبیت ناگهانی‌اش در ایران پرداخت.

ایرانی‌ها «ملکه وی‌هونگران» را به عرصۀ بازیگری برمی‌گردانند!

به نظر می‌رسد که لی سه‌اون با این موج جدید محبوبیت، در آستانه یک دوران پرفروغ در حرفه بازیگری خود قرار دارد. استعداد و زیبایی او، در کنار تعهدش به کارش، او را به گزینه‌ای ایده‌آل برای نقش‌های مختلف تبدیل می‌کند. بدون شک، در ماه‌ها و سال‌های آینده شاهد درخشش بیشتر این ستاره کره‌ای در عرصه بین‌المللی خواهیم بود.

 

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا