اینستاگرام صادق بوقی ۱ میلیونی شد

صادق بوقی که صفحه اینستاگرامش بسته شده بود بعد از باز شدن مجدد در عرض 5 روز تعداد دنبال کننده‌هایش به 1 میلیون نفر رسید.

به گزارش پارسینه پلاس، صادق بوقی که صفحه اینستاگرامش بسته شده بود بعد از باز شدن مجدد در عرض ۵ روز تعداد دنبال کننده‌هایش به ۱ میلیون نفر رسید.
زمان بسته شدن صفحه صادق بوقی او ۱۲۹ هزار دنبال کننده داشت.
به گزارش عصر ایران روند افزایش دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام صادق بوقی همچنان ادامه دارد و فقط خدا کند مسوولان معنای این رفتار اجتماعی را بدانند و به خود آیند.
چند روز قبل هم در مطلب علت رشد انفجاری اعضای اینستاگرام صادق بوقی به این قضیه اشاره کرده بودیم که پیام این رشد انفجاری را باید جدی گرفت: صاف وصریح این است که مردم شادی می‌خواهند.

اینستاگرام صادق بوقی 1 میلیونی شد(عکس)

صادق بوقی پیرمردی ۷۰ ساله اهل گیلان است که با آوازخوانی و رقصیدن خود در بازار بزرگ شهر رشت شهرت پیدا کرد. او به دلیل حرکات موزون و انرژی بالای خود در میان مردم بسیار محبوب است.

صادق بوقی در گذشته سالها به عنوان بوقچی، لیدر و تبلیغاتچی کنار در کنار تیم های فوتبال شمالی فعالیت می کرد و به همین دلیل به او لقب «صادق بوقی» داده‌‎اند.

 صفحه اینستاگرام صادق بوقی روز بیستم آذر ماه

اینستاگرام صادق بوقی 1 میلیونی شد(عکس)

۳ دیدگاه

  1. بس کنید ندید بدیدا خدا نکنه ایرانی بی جنبه مورد توجه قرار بگیره پیر مرد خرفت فک نکن ما از نیت شوم و کثیف تو و دورو برایت خبر نداریم سربزنگاه سر جات خواهیم نشونتون حالا برید عو عو عو کنید تا به وقت مناسب به سزای عمل زشتتون برسید

  2. مردم عزیز ما احتیاج به شادی دارند ولی
    رقاصی شما تو معابرعمومی چنش آوره دراین سن و سال به بهانه شادی مردم هیچ توجیهی ندارد .جوانان ما احتیاج به کار مسکن وتشکیل خانواده دارند واین باید خواسته همه ما از دولت مردان باشد که شادی حقیقی تحقق خواسته های بحق
    جوانان و خانواده های هم وطن اگر ر جامعه عمل پوشانده شود آن روز روزشادی همه ملت است نه جامعه را به قهقرا های
    کاذب بردن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا