این بازیگران مرد در فرش قرمز دامن به پا کردند

در این مطلب با مردان جسور سلبریتی آشنا می شوید که در مراسم های فرش قرمز با دامن زنانه دیده شدند.

به گزارش پارسینه پلاس، پوشش کلیشه ای برای مردان سلبریتی در مراسم های فرش قرمز کت و شلوار است، با این حال، مردان هالیوود گهگاه دست به یک سنت شکنی بحث برانگیز زده و با دامن بر روی فرش قرمز ظاهر شده اند.

چه موافقش باشید و چه مخالفش، از قرار معلوم هر چه می گذرد، مردان بیشتری به این پوشش اقبال نشان می دهند.

وین دیزل

وین دیزل ظاهراً آنچنان به مردانگی خود مطمئن است که در سال ۲۰۰۳ هیچ ایرادی در پوشیدن یک دامن چرمی برای شرکت در مراسم اهدای جوایز MTV اروپا ندیده بود. از آنجایی که این مراسم در اسکاتلند برگزار شده بود، احتمالاً از انتخاب پوشش او استقبال زیادی هم شده بود.

وین دیزل

جرد لتو

جرد لتو ظاهراً از طرفداران پر و پاقرص دامن و پیراهن های دامن دار است، چرا که بارها با این پوشش در مراسم های مختلف شرکت کرده و کاملاً هم با اعتماد به نفس به نظر می رسیده است.

او که با استایل های نامتعارفش شناخته می شود، حتی یک بار در توییتی نوشته بود: «مردان واقعی دامن می پوشند.»

جرد لتو از طرفداران پر و پاقرص دامن و پیراهن های دامن دار است،

جیدن اسمیت

جیدن اسمیت، پسر ویل اسمیت که خود به عنوان بازیگر و خواننده مشغول فعالیت است، چند باری با دامن در مراسم های مختلف شرکت کرده است.

او درباره ی انگیزه ی خود از عادی سازی دامن پوشی مردان گفته: «اگر پسربچه ای با دامن به مهدکودک برود، کسی او را نمی زند و همکلاسی هایش هم از دستش عصبانی نمی شوند. این مسأله اصلاً اهمیتی ندارد. من دارم این بار را به دوش می کشم تا بعداً بچه های خودم و نسل های بعدی ممنون باشند که در زمان آن ها دیگر چیزهایی در جامعه برای مردم عادی شده که تا قبل از دوره ی من اینگونه نبود.»

جیدن اسمیت، پسر ویل اسمیت

ایوان مک گرگور

ایوان مک گرگور خود اهل اسکاتلند است و احترام زیادی برای دامن سنتی اسکاتلندی که به آن «کیلت» گفته می شود، قائل است.

او همچنین اذعان کرده گهگاه آن را به تن می کند: «من برای موقعیت های بخصوصی مثل جشن های عروسی کیلت می پوشم. لباس رسمی ما محسوب می شود.»

دامن سنتی اسکاتلندی ایوان مک گرگور

ایسپ راکی

ایسپ راکی، رپر مشهور و شریک زندگی ریانا، در هفته ی مُد میلان در سال ۲۰۲۳ با یک دست کت و شلوار که آن را با یک دامن ترکیب کرده بود، حاضر شد. او در همان سال، در مراسم مت گالا نیز بر روی شلوار خود یک دامن چهارخانه ی قرمز رنگ به تن کرده بود.

ایسپ راکی، رپر مشهور و شریک زندگی ریانا

پیت

برد پیت در مراسم افتتاحیه ی اکران فیلم «قطار سریع السیر» در برلین در سال ۲۰۲۲ با یک دست کت و دامن قهوه ای و یک پیراهن صورتی رنگ حضور یافت.

وقتی از او سؤال شد که چه چیزی الهام بخش او برای ظاهر جدیدش بوده، گفت: «نمی دانم. همه ی ما یک روزی می میریم. پس بیایید همه چیز را بهم بریزیم.»

برد پیت در مراسم افتتاحیه ی اکران فیلم «قطار سریع السیر» در برلین

پیت دیویدسون

پیت دیویدسون در مراسم مت گالای سال ۲۰۲۱ با یک پیراهن دامن دار سیاه رنگ ظاهر شد که آن را با یک کت سفید رنگ ترکیب کرده بود.

پیت دیویدسون در مراسم مت گالای سال ۲۰۲۱

رابرت پتینسون

رابرت پتینسون در هفته ی مُد پاریس در سال ۲۰۲۳ یک دامن آبی تیره را به همراه یک کت خزدار قهوه ای رنگ به تن کرده بود.

رابرت پتینسون در هفته ی مُد پاریس در سال ۲۰۲۳

کانیه وست

کانیه وست که خود هم دستی در طراحی لباس دارد، در سال ۲۰۱۴ در یکی از کنسرت های خود در حالی که یک شلوار چرمی سیاه رنگ به پا کرده بود، یک دامن چرمی همرنگ نیز روی آن پوشیده بود.

کانیه وست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا