این بستنی رکورد شکاند/ بستنی ای که هزینه خرید آن ۲۸۱ میلیون تومان است!

باورتان می شود بستنی وجود داشته باشد که برای خوردن هر یک عدد از آن باید صدها میلیون تومان پول پرداخت کرد؟

به گزارش سبک ایده آل به نقل از نمناک، برند ژاپنی بستنی لوکس سلاتو اخیراً رکورد جدیدی را در گینس برای گران‌ترین بستنی جهان با قیمت باورنکردنی ۸۸۰۰۰۰ ین (۶۷۰۰ دلار) به ثبت رسانده و نام خود را در لیست گرانترین های ثبت شده در این کتاب، همیشگی کرد.

گرانترین بستنی دنیا

نماینده رکوردهای جهانی گینس، بستنی جدید غنی از پروتئین سلاتو، بیاکویا را به عنوان گران‌ترین بستنی در جهان تأیید کرد. این بستنی که از یک پایه مخملی ساخته شده از شیر، دو نوع پنیر، زرده تخم مرغ و تره فرنگی تشکیل شده است و روی آن پنیر پارمیجیانو، ترافل سفید، روغن ترافل و ورق طلا قرار داده شده است.

رکورددار گینس

اهدای مدرک گینس برای گرانترین بستنی دنیا

این بستنی گرانقیمت در یک جعبه مشکی شیک بسته بندی شده است و یک قاشق فلزی دست ساز همراه خود دارد است که توسط صنعتگران تاکوچی با استفاده از تکنیک ها و مواد مورد استفاده در ساخت معابد ساخته شده است.

هر عدد از این بستنی ۱۳۰ میلی لیتری Byakuya در حال حاضر با قیمت ۸۸۰۰۰۰ ین (۶۷۰۰ دلار) با دلار ۴۲ هزارتومانی:۲۸۱ میلیون تومان، به تعداد محدود موجود است

در ابتدا، تصور می شد که قاشق فلزی همراه با بستنی بیاکویا در واقع گران‌ترین مواد بکار رفته در این بسته لوکس بستنی است، اما ثبت کننده رکوردهای گینس تصریح کرد که قیمت رسمی بستنی ۸۷۳۴۰۰ ین بوده و بخش اعظم این قیمت شامل قاشق نمی‌شود. ظاهراً ترافل‌های سفید استفاده شده برای تهیه این بستنی خاص از آلبا واقع در ایتالیا می‌آیند و قیمت بالایی دارند.

بستنی بیاکویا تاریخ انقضا ندارد، اما اگر مایل بودید ۶۷۰۰ دلار برای یک بسته ۱۳۰ میلی لیتری خرج کنید، تولید کننده این بستنی توصیه می کند آن را ظرف ۱۰ روز بخورید تا از طعم و بافت آن نهایت لذت را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا