این خانم بازیگر اجازه همکاری با بردپیت را ندارد

خانم بازیگر برنده اسکار به تازگی فاش کرده است که هر کسی اجازه نقش آفرینی در کنار برد پیت را ندارد!

به گزارش پارسینه پلاس، جسیکا چستین، خانم بازیگر برنده جایزه اسکار اجازه نقش آفرینی در کنار برد پیت را نداشت! نقش آفرینی جسیکا چستین در کنار برد پست در فیلم در درخت زندگی فوق العاده و فراموش نشدنی است.

با این حال، چستین فاش کرده است که در ابتدا از همکاری با برد پیت منع شده بود! سرنوشت و اقبال خوب در نهایت آن‌ها را برای نقش آفرینی در فیلم درخت زندگی در سال ۲۰۱۱ گرد هم آورد.

جسیکا کار خود را در سال ۲۰۰۸ با بازی در نقش اصلی در فیلم جولین آغاز کرد. به شهرت رسیدن خانم بازیگر یک شبه نبود و چند سال طول کشید تا به عنوان یک چهره مطرح در هالیوود شناخته شود.

از سوی دیگر، برد پیت از اواخر دهه ۸۰ وارد صنعت هالیوود شد. این آقای بازیگر برنده اسکار اکنون جزو پردرآمدترین ستاره‌های هالیوودی است.

جسیکا چستین در مصاحبه‌ای با مجله ونیتی فیر اعتراف کرده است که پیش از نقش آفرینی در این فیلم به کارگردانی ترنس مالیک از همکاری با برد پیت منع شده بود.

او فاش کرد که پیش از فیلم درخت زندگی قصد شرکت در تست بازیگری فیلمی دیگر با بازی بر پیت را داشت. خانم بازیگر گفت که دلیل رد شدنش برای آن نقش تنها شهرت کم و ناشناس بودنش در صنعت هالیوود بود.

این بازیگر برنده اسکار گفت: «درست قبل از اینکه برای فیلم درخت زندگی تست بازیگری بدهم، کاملا ناشناخته بودم. یک تست بازیگری برای فیلم دیگری با بازی برد پیت بود. به من اطلاع دادند که برای نقش زن مقابل برد پیت همیشه بازیگر خانم مشهوری را انتخاب می‌کنند. بنابراین حتی به من اجازه داده نشد تا برای این فیلم تست بازیگری بدهم.»

زمانی چستین برای نقش‌آفرینی در فیلم «درخت زندگی» انتخاب شد، همبازی او بازیگر دیگری بود.

با این حال با کناره‌گیری این آقای بازیگر از فیلم، برد پیت برای این نقش انتخاب شد.

جسیکا درباره این فرصت گفت: «در تنها چهار ماه از یک بازیگر ناشناخته به کسی تبدیل شدم که نقش همسر برد پیت را در فیلم بازی می‌کرد. می‌توانستم احساس کنم که زندگی متفاوتی را تجربه خواهم کرد.»

این فیلم تبدیل به فیلم پرفروش جسیکا چستین شد وجایگاه او در هالیوود را تثبیت کرد.

منبع: وقت صبح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا