این مرد خواهرزاده خود را به قتل رساند

مردی که در جریان برگزاری جشن عروسی برای شادی مجلس اقدام به تیراندازی کرده بود، ناخواسته باعث مرگ خواهرزاده نوجوانش شد.

به گزارش پارسینه پلاس، این حادثه تلخ چند شب قبل در یک جشن عروسی در حاجی‌آباد واقع در استان هرمزگان اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که در این عروسی، طبق سنتی قدیمی، یکی از حاضران مشغول تیراندازی هوایی بود که ناگهان یکی از گلوله‌ها به سر پسری ۱۴ساله که خواهرزاده‌اش بود، برخورد کرد و باعث مرگ او شد.

سرهنگ علی‌اکبر نظری، فرمانده انتظامی حاجی‌آباد درباره جزئیات این حادثه گفت: با اعلام وقوع این حادثه در مراسم عروسی در روستای سیرمند، بخش فارغان شهرستان حاجی‌آباد، مأموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. در تحقیقات مأموران مشخص شد که مقتول بر اثر تیراندازی با اسلحه شکاری از ناحیه سر مجروح شده و به‌علت جراحات شدید در دم فوت کرده است.

او ادامه داد: مأموران بلافاصله اقدامات پلیسی خود را برای دستگیری ضارب که دایی متوفی بود، آغاز کردند و در کمترین زمان ممکن او را دستگیر کردند و اسلحه‌ای که با آن نوجوان ۱۴ساله مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود نیز کشف شد.

سرهنگ نظری در ادامه گفت:‌ متهم ۳۶ساله ضمن اعتراف به این تیراندازی گفت که به‌ طور سهوی به سمت خواهرزاده‌اش تیراندازی کرده و باعث مرگ او شده است. به‌گفته وی، تحقیقات تکمیلی در این ‌باره ادامه دارد.

منبع:رکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا