این مرد دیوانه جمجمه خود را با دریل سوراخ کرد!+ عکس

به گزارش رکنا یک مرد از اهالی منطقه «نووسیبرسک» روسیه با دریل به جان جمجمه خود افتاد تا به زعم خود خواب‌‌هایی را که می‌بیند کنترل کند.

این مرد ۴۰ ساله که میخائیل رادوگا نام دارد، به شبکه تلویزیون «باز» روسیه گفت: از یک سال پیش به فکر قرار دادن یک تراشه الکترونیکی در مغز خود بودم، این مساله را در فضای مجازی هم مطرح کردم که توجه عده‌ای را نیز جلب کرد.

به گفته رادوگا، او در ۱۷ مه بعد از چند ساعت بررسی کلیپ‌های بارگذاری‌شده روی یوتیوب که در آن نحوه جراحی‌ مغز اعصاب نشان داده می‌شود و نیز انجام آزمایش‌‌هایی روی پنج گوسفند، تصمیم گرفت این کار را روی خود انجام دهد.

او قبل از آن تصمیم گرفته بود این کار را به جراحان مغز و اعصاب بسپارد اما به دلایل مختلف از جمله مسئولیت جنایی که متوجه پزشکان می‌شد، آنها حاضر به همکاری نشدند و دست آخر در ژوئن تصمیم گرفت خود این عمل را روی مغزش انجام دهد و برای این منظور یک دریل هم از یک فروشگاه اینترنتی خریداری کرد.

او اعتراف کرد با این اقدام تا آستانه مرگ پیش رفت، چون بعد از آنکه با دریل جمجمه‌اش را سوراخ کرد، دچار خونریزی شد و طی چهار ساعت یک لیتر از خونش را از دست داد.

رادوگا به مخاطبانش گفت: دیگر هرگز این حماقت را تکرار نخواهم کرد، چون این کار دشوارتر و خطرناک‌تر از آن چیزی است که خیال می‌کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا