بازسازی عشق و علاقه در یک رابطه سرد

اگر حس می کنید در زندگی مشترک تان عشق از بین رفته و رابطه سردی دارید می توانید با راهکارهای مناسب همسرتان را دوباره به خودتان علاقه مند کنید.

اگر حس می کنید در زندگی مشترک تان عشق از بین رفته و رابطه سردی دارید می توانید با راهکارهای مناسب همسرتان را دوباره به خودتان علاقه مند کنید.

 

 

بازسازی عشق و علاقه مند کردن دوباره همسر

کمبود عشق از طرف همسر معمولاً به یک باره اتفاق نمی افتد. عشق معمولاً به تدریج کمرنگ می شود. در نتیجه برای شروع دوباره و حرارت بیشتر، باید تلاش کنید. برای این که بتوانید همسرتان را دوباره به خودتان علاقه مند کنید.

بازسازی عشق

پذیرش بی قید و شرط

بی قید و شرط او را بپذیرید و سعی کنید که نیازهایش را انجام دهید. شما فقط یک شریک و همسر در زندگی دارید. پس نباید او را ناامید کنید و به احساساتش ضربه بزنید. از طرفی او را همان گونه که هست بپذیرید و دوستش داشته باشید.

به او عشق بدهید

سعی کنید که او احساس خواسته شدن، مهم بودن و خاص بودن داشته باشد و کاری انجام دهید که احساس کند شما می خواهید فقط با او باشید. هنگامی که در کنارش هستید، گوشی موبایل را کنار بگذارید و توجه و حواس تان را به او بدهید.

از او تعریف کنید

اکثر خانم ها می خواهند که همسرشان آن ها را جذاب بدانند. پس سعی کنید که همیشه از ظاهر، لباس، خانه، شغل یا حتی امور خانه داری و مادری او تعریف کنید. فقط مراقب باشید که بیش از حد زیاده روی نکنید یا چیز غیر واقعی را نگویید. فقط جنبه های مثبت او را ببینید و به زبان بیاورید.

با او صحبت کنید

برخلاف آقایان، یکی از مهم ترین توقعاتی که خانم ها از همسرشان دارند، این است که همسرشان با آن ها صحبت کند. البته قرار نیست او را نصیحت کنید، بلکه مانند دوست و شخصی که در کنارش است با او همدردی می کند و احساساتش را می فهمد، با او مکالمه برقرار کنید، به تمام حرف هایش گوش دهید و بعد صحبت کنید. اگر از شما گله و شکایتی داشت به یکباره جبهه نگیرید و برایش توضیح دهید.

تداوم داشته باشید

انجام این کار ها به صورت متداوم یکی از سخت ترین چیزها برای ما است اما باید سعی کنید که دوباره و دوباره همسرتان را دوست داشته باشید، تلاش خود را افزایش دهید و در عشق خود ثابت و پابرجا باقی بمانید تا زندگی شما دوام داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا