بازیگران معروفی که به بدتیپی معروف هستند! + عکس

برخی از بازیگران ایرانی هستند که به بدپوشی و بدتیپی معروف هستند درحالیکه خودشان را خوشتیپ می‌دانند.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از ۵۵ آنلاین، همانطور که می‌دانید در سینمای ایران بنا به دلیل محدودیت و خب باید و نبایدهایی که خانم‌ها در استایل و انتخاب نوع لباسشون باید رعایت کنند ممکنه نتونن لباس دلخواهشون رو بپوشن و یکسری لباس هارو با هم ست کنند که نه تنها جذاب و خاص نیست بلکه خیلی هم ممکنه در شلوغ شدن تیپ در نتیجه زشت شدنش کمک کنه!

حالا تعدادی از هنرمندان هستند که تقریبا بیشتر مواقع بد لباس هستند که خب این با مورد بالایی فرق داره.

قبل‌تر گفتیم برخی، بنا به محدودیت‌ها به اشتباه تیپ و استایل خود را انتخاب می‌کنند اما تو مورد دوم انتخابشون با مذاق ایرانی‌ها خوش نیست مثل خانوم فرشته حسینی و یا نوید محمدزاده!

بهاره رهنما از دسته هنرمندان بسیار فعال در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد که در گذشته وقتی که همسر پیمان قاسم خانی بود از تیپ و استایل‌های بهتری استفاده می‌کرد.

اگر چه او از خاص طلبان در استایل بود اما خب احتمالا شرایطش رو نداشته و با ازدواج دومش شکوفا شد! بهاره رهنما از همان ابتدای ازدواجش با همسر دوم یعنی امیرخسرو عباسی هم بد تیپی خود را نشان داد که به طور مثال چه لباس و ژستی رو برای عکس هاس عروسیش انتخاب کرده.

این نوع بد تیپ‌ها نه تنها زیبا نیست بلکه به اندام و وزن بهاره خانوم نیز نمیخورد.

الهام حمیدی

الهام حمیدی از هنرمندان سیار خودشیفته تشریف داره که خودش رو خوشتیپ‌ترین میدونه.

اما خب واقعیت اینه که خانم بازیگر در برخی استایل‌هایی که ازش دیده میشه اصلا خوشتیپ نیست که به گفته مخاطبین شبیه به دفتر نقاشی هستش که با مداد رنگی روش گل و بلبل کشیده شده!

الهام حمیدی از مانتوهای گلدار و رنگی استقبال زیادی میکنه که بعضی وقتا فقط یه استایل شلوغ و درهم بهش تحویل می‌شده.

الهام حمیدی در یکی از مراسمات سینمایی نیز با لباسی کپی شده آمده بود که از یک مدل سیاه پوست در فشن شو ایده که چه عرض کنیم تقلید کرده بود که این هم با توجه به فرهنگ و سلیقه ایرانی اصلا جالب نبود.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی

محمدزاده و فرشته حسینی از دسته بازیگرانی هستند که انتخابی در سبک لباس دارند.

این زوج در عین حال که از نظر بیشتر مخاطبین بدتیپ و زشت‌پوش هستند اما دنباله رو سبکی خاص در استایل هستند مثل سبگ گوچی که همه چیز را درهم ست میکند و در اخر هم زیبایی ندارد اما خب اسم و رسم دار است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا