بازیگر سریال پرطرفدار با دنیای بازیگری خداحافظی کرد

اوانجلین لیلی بازیگر سریال «لاست» اعلام کرد از بازیگری کناره‌گیری می‌کند و شاید زمانی دیگر به هالیوود برگردد.

به گزارش پارسینه پلاس، اوانجلین لیلی بازیگر کانادایی در اینستاگرام اعلام کرد از هالیوود و بازیگری کناره‌گیری کرده ولی احتمال دارد زمانی نامشخص در آینده برگردد. لیلی که با بازی در نقش کیت آستن در سریال درام «لاست» یا «گمشده» شناخته شد، ویدیویی ضبط شده از سال ۲۰۰۶ را دوباره به اشتراک گذاشت که در آن ابراز تمایل کرده بود تا ۱۰ سال بعد بازیگری بازنشسته باشد.

وی گفته بود ایده‌آلش این است که ۱۰ سال دیگر یک بازیگر بازنشسته باشد، خانواده داشته باشد، به مسایل بشردوستانه بپردازد و بر زندگی مردم تاثیر بگذارد.

وی این ویدیو را دیروز بار دیگر منتشر کرده و نوشته است: امروز مملو از شادی به دیدگاهم عمل می‌کنم. خدا را شکر، من برای نعمت‌هایم بسیار سپاسگزارم. دور شدن از چیزی که به نظر می‌رسد انتخاب آشکار ثروت و شهرت باشد، می‌تواند ترسناک باشد، اما قدم گذاشتن در دارما، ترس را با رضایت جایگزین می‌کند. ممکن است روزی به هالیوود برگردم، اما فعلاً به اینجا تعلق دارم.

لیلی ۴۴ ساله در بیانیه‌ای توضیح داده که در واقع هم در ۳ سال اخیر و پس از اتمام بازی در «کوانتومانیا» از بازیگری دور بوده و احساس رضایت و شادی داشته است. وی افزوده است: می‌توانم فردا، دو سال آینده یا هرگز بازگردم، اما در حال حاضر هیچ تعهد قراردادی با کسی ندارم. من وقتم را به کار بشردوستانه و نوشتن اختصاص می‌دهم.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا