برای پوست سبزه چه لباسی مناسب است؟

در این مقاله سعی داریم که راهنمایی‌های لازم در خصوص انتخاب رنگ مناسب برای افراد دارای پوست سبزه را عنوان کنیم. با خواندن این مقاله از این پس می‌توانید استایلی شیک و زیبا را برای خود به ارمغان بیاورید.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از مدیسه، توجه به استایل و لباس برای همه افراد چه آقا و چه خانم حائز اهمیت است. شاید شما نیز تجربه چنین موضوعی را داشته‌اید که با انتخاب یک لباس حتی از برندی معروف رضایت کامل ندارید و احساس می‌کنید که به اندازه مدل این لباس احساس خرسندی نمی‌کنید.

علاوه بر مدل لباس که ممکن است با استایل برخی افراد همخوانی نداشته باشد، رنگ لباس و هماهنگی آن با رنگ پوست نیز در این انتخاب و رضایت تاثیرگذار هستند. به طور مثال رنگ لباس برای پوست سبزه با رنگ لباسی که برای افرادی با پوست سفید انتخاب می‌شوند، یکسان نخواهد بود.

انواع پوست سبزه

انواع پوست سبزه

ممکن است تصور کنید که رنگ پوست سبزه دارای یک تک رنگ خاص است، ولی باید عنوان کنیم که اینگونه نیست و این رنگ پوستی دارای طیف وسیعی است. سبزه‌های گرم، خنک و خنثی که با نام‌های دیگری نیز شناخته می‌شوند از انواع این تنالیته به شمار می‌روند. برای انتخاب رنگ لباس برای پوست تناژ سبزه در ابتدا نیاز داریم تا تنالیته اصلی پوست را بشناسیم.

تیره: پوستی که ته رنگ آن به طلایی، هلویی یا زرد شبیه باشد را سبزه تیره یا گرم می‌نامیم.

خنک: پوست سبزه‌ای که ته رنگ آن به صورتی ملایم یا آبی نزدیک باشد، سبزه خنک خواهد بود.

خنثی: ترکیبی از ۲ مدل فوق یا پوست سبزه‌ای که به رنگ زیتونی نزدیک‌تر باشد به عنوان رنگ سبزه خنثی می‌شناسیم.

تشخیص نوع پوست با کمک رنگ چشم‌ها

در صورتی که امکان تشخیص رنگ پوست برای شما دشوار است، می توانید به کمک رنگ چشم‌ها تناژ اصلی پوست را شناسایی کنید و برای لباس مناسب برای پوست سبزه اقدامات لازم را به عمل آورید.

چشم‌های گرم: رنگ‌های قهوه‌ای، فندقی یا سبز در دسته چشم‌های گرم قرار دارند.

چشم‌های سرد: تنالیته رنگ‌های آبی و خاکستری در طیف رنگ‌های سرد قرار می‌گیرند.

انتخاب لباس برای پوست سبزه

انتخاب لباس برای پوست سبزه

افرادی که دارای پوست سبزه هستند به هیچ عنوان نباید رنگ‌های سرد را برای البسه خود انتخاب کنند. این دسته از رنگ‌ها چهره و پوست آر‌ها را کدر نشان خوهد داد. رنگ‌های گرم همانند نارنجی، قهوه‌ای، زرشکی و قرمز برای این افراد بهترین رنگ لباس برای پوست سبزه به شمار می‌روند.

انتخاب لباس برای رنگ پوست سبزه به رنگ مو افراد نیز وابسته خواهد بود. از این رو بهتر است برای افرادی با پوست سبزه که دارای موهای قهوه‌ای یا مشکی هستند، رنگ‌های صورتی تیره، زرد یا مرجانی انتخابی شایسته محسوب می‌شود.

رنگ‌های هلویی، صورتی روشن و قهوه‌ای برای افرادی با پوست سبز زیتونی یا خنثی و رنگ موهای قهوه‌ای مناسب خواهد بود.

در میان افرادی که دارای رنگ پوست سبزه هستند، افرادی که تنالیته تیره‌تری دارند، گندمی نامیده می‌شوند. چنین افرادی بهتر است برای انتخاب یک لباس زنانه شیک از رنگ‌های یاسی، آبی روشن، فیروزه‌ای یا سبز استفاده کنند. چنین رنگ‌هایی می‌تواند ظاهری زیبا و جذاب را به افرادی با پوست گندمی هدیه دهد.

چه رنگ مانتویی به پوست سبزه میاد؟

انتخاب لباس برای پوست سبزه

پاسخ این سوال به تنالیته پوست افراد بستگی خواهد داشت. همانگونه که انتخاب لباس مجلسی برای چنین افرادی باید با دقت بیشتری انجام شود، خرید مانتو نیز علاوه بر سلیقه افراد باید هماهنگی رنگ پوست را نیز تداعی کند.

رنگ سفید بهترین رنگ لباس برای پوست سبزه خواهد بود. این رنگ خنثی که کامل کننده زیبایی‌های خانم‌های جذاب خواهد بود، می‌تواند به صورت کت و شلوار یا مانتو مورد انتخاب قرار گیرد.

یکی از ایده‌آل‌ترین رنگ‌ها جهت رنگ لباس برای پوست تناژ سبزه را می‌توان رنگ صورتی دانست. این رنگ که دارای طیف وسیعی است، سلیقه افراد زیادی را پوشش خواهد داد. لباس مجلسی با رنگ صورتی نیز در میان این افراد از محبوبیت بالایی برخوردار است.

از رنگ‌های پرطرفدار برای افراد با پوست سبزه در فصل زمستان رنگ زرشکی خواهد بود. این رنگ جذابیت زیبایی را در فصول سرد به ارمغان خواهد آورد. رنگ بنفش و مخصوصا ارغوانی برای افرادی که پوست آن‌ها در طیف سبزه قرار دارد، انتخابی بی‌نظیر است.

رنگ زرد نیز که عاشقان زیادی با طیف پوستی مختلف دارد، برای افرادی با پوست سبزه نیز مناسب است. ترکیب این رنگ با رنگ‌های خنثی نیز انتخاب خوبی محسوب می‌شود. با این تفاسیر می‌توان پاسخی درخور به سوال افراد در خصوص رنگ خردلی به پوست سبزه میاد؟ ارائه کرد. رنگ خردلی که یکی از طیف‌های رنگ زرد به شمار می‌رود برای افرادی با پوست سبزه انتخابی ایده‌آل خواهد بود.

ممکن است این سوال در ذهن شما نیز شکل گرفته باشد که آیا رنگ طوسی به پوست سبزه میاد؟ باید عنوان کرد که رنگ مشکی، طوسی و سفید که جز رنگ‌های خنثی و شیک محسوب می‌شوند، برای افراد سبزه انتخابی خوب و مناسب خواهند بود.
ترکیب هر یک از رنگ‌های نامبرده شده با رنگ‌های زرد، ارغوانی، صورتی، خردلی و … استایلی منحصر به فرد به آن‌ها خواهد بخشید.

چه رنگ شالی به پوست سبزه میاد؟

چه رنگ شالی به پوست سبزه میاد؟

اگر شما نیز به دنبال پاسخ این سوال هستید که چه رنگ شالی به پوست سبزه میاد، باید عنوان کرد که تمامی رنگ‌های گرم که در بالا ذکر شد برای این افراد مناسب هستند.
گرچه هماهنگی و همخوانی رنگ شال و لباس افراد از نکاتی است که باید به آن توجه کرد، ولی می‌توان در مواقعی که رنگ لباس خود را از طیف رنگ‌های سرد برگزیده‌اید با انتخاب شالی با رنگ گرم همانند زرشکی، نارنجی و … ظاهری زیبا به استایل خود ببخشید. با این ترفند می‌توان سردی لباس را خنثی کرد و چهره‌ای بشاش و شاداب داشت.

اگر پوستی سبزه دارید، هیچوقت از روسری و شال‌هایی با طرح‌های شلوغ انتخاب نکنید. این طرح‌ها صورت و پوست را کمی کدر‌تر نشان می‌دهند. روسری و شال‌هایی ساده بهترین انتخاب برای چنین افرادی خواهد بود.

چه رنگ رژی به پوست سبزه میاد؟

چه رنگ رژی به پوست سبزه میاد؟

افرادی که دارای پوست سبزه هستند، باید از رنگ‌های قهوه‌ای، سرخابی و زرشکی برای میکاپ و مخصوصا رژلب خود بهره‌مند شوند.‌ این رنگ‌ها شادابی را برای فرد به دنبال خواهد داشت. رنگ‌های خنثی و روشن صورت چنین افرادی را خسته نشان می‌دهد.

بهترین رنگ لباس برای پوست سبزه مردان

بهترین رنگ لباس برای پوست سبزه مردان

در این میان نباید از مردان نیز غافل بود. مردانی جذاب با رنگ پوست سبزه همواره از محبوبیت بالایی در سطح جامعه برخوردار هستند. اگرچه چنین افرادی طیف انتخاب وسیعی از رنگ‌ها را پیش رو دارند، ولی می‌توان ادعا کرد که رنگ‌های سبز، مشکی، سفید، زرد، آبی، بنفش، طوسی و … بهترین رنگ لباس برای پوست تناژ سبزه مردان به شمار می‌روند.

کلام آخر

برخلاف تصور عموم مردم انتخاب رنگ لباس برای پوست سبزه چندان کار دشواری به نظر نمی‌رسد. با شناخت کافی در مورد رنگ پوست و تنالیته اصلی آن می‌توان به نتیجه و انتخاب خوبی دست یافت. رنگ‌های سفید، مشکی و طوسی که از رنگ‌های خنثی هستند، هیچگاه نباید به صورت سر تا پا مورد استفاده قرار گیرند. این رنگ‌های جذاب و خنثی برای مردان زنان می تواند با ترکیبی از رنگ‌های قرمز، نارنجی، قهوه‌ای، سبز، صورتی، زرد و … مورد استفاده قرار گیرند تا تکمیل کننده یک استایل زیبا و جذاب باشند.

نسکافه‌ای، بژ، لیمویی، سرمه‌ای و یاسی نیز انتخاب‌های مناسبی از رنگ لباس برای پوست تیره مردانه محسوب می‌شوند که برای انتخاب تیشرت‌های خنک تابستانه نیز کاربردی خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا