بریتنی اسپیرز از سختی های مجردی گفت

بریتنی گفت: من به راحتی گول می‌خورم. قلبم را به آسانی در اختیار افراد اشتباه می‌گذارم. حالا تصمیم دارم این وضعیت را تغییر دهم.

به گزارش پارسینه پلاس،  مجرد بودن و نداشتن یک شریک احساسی برای بریتنی اسپیرز خواننده مشهور طاقت فرساست!بریتنی اسپیرز سوپر استار موسیقی پاپ آمریکا به تازگی در پست اینستاگرامی خود درباره وضعیت تاهلش صحبت کرد.

بریتنی در این پست نوشت: «من باید هرطور که بخواهم زندگی کنم. مجرد بودن خیلی عجیب است. زمان زیادی داشتم که با قدت به گذشته فکر کنم و با همه خوبی‌ها و بدی‌هایش. متوجه شودم که اصلا با خودم مهربان نیستم.»

او ادامه داد: «من به راحتی تحت تاثیر قرار می‌گیرم و گول می‌خورم. قلبم را به آسانی در اختیار افراد اشتباه می‌گذارم. حالا تصمیم دارم این وضعیت را تغییر دهم.»

بریتنی اسپیرز تصمیم دارد تا مدتی را مجرد و به تنهایی بگذراند تا بر روی وضعیت روانی‌اش تمرکز کند.

خانم خواننده مجرد بودن را حوصله سر بر خطاب کرد اما اعتراف کرد که باز کردن دوباره درهای قلبش به شدت می‌ترسد.

«میخواهم شیوه زندگی مخصوص خودم را داشته باشم. تا امروز افراد زیادی در سبک زندگی من دخالت کرده و آن را تغییر دادند. می‌خواهم در رابطه با خودم خودخواه باشم. زندگی کردن و لذت بردن از آن شگفت انگیز است!!»

۲ دیدگاه

  1. این خانم باید بداند باید زندگی مومنانه با عشق به خداوند را شروع کند و از خدا هم بخواهد یک فرد مومن نصبب او کند . تنها راه خوشبختیش اینست بخوا قسم !

  2. چند تا نکته:
    ۱. شما لطفا یک ۲۴ ساعت مجرد بمون، بعد راجع به مجرد بودن فتوا بده!!!!
    ۲. تا الان خودخواه نبودی، اون وقت این همه کترهای عجیب و غریب کردی؟؟؟ خودخواه باشی چی میشه!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا