بلاخره دشمنی ویکتوریا بکهام و خانم خواننده به پایان رسید!

لیلی آلن خانم خواننده بریتانیایی با پوشیدن لباس‌هایی به طراحی ویکتوریا بکهام به خصومت 16 ساله خود پایان داد!

به گزارش پارسینه پلاس به نقل از وقت صبح، لیلی آلن که ۱۶ سال پیش ویکتوریا بکهام را «تشنه شهرت» خطاب کرده بود. او به این خصومت قدیمی پایان داده است.

لیلی آلن خواننده بریتانیایی با لباس‌هایی به طراحی ویکتوریا بکهام دیده شده است.به نظر می‌رسد این خانم خواننده و ویکتوریا بکهام پس از ۱۶ سال به خصومت‌های قدیمی خود پایان داده باشند! این دو ستاره در گذشته به دلیل دیدگاه‌های متفاوت خود درباره مد با یکدیگر اختلاف داشتند.

لیلی آلن ۳۸ ساله، خواننده و هنرپیشه بریتانیایی مشهوری است که در حال حاضر در نمایشنامه پیلومن اثر مارتین مک‌دونا در وست اند نقش آفرینی می‌کند. او با ژست گرفتن در لباس‌های مد روزی که در اینستاگرام آپلود می‌کند، طرفداران خود را به وجد آورده است. خانم خواننده با لباس‌هایی از برندهای لوکس ویوین وست‌وود، جورجیو آرمانی و لباس‌هایی به طراحی ویکتوریا بکهام دیده شده است.

ویکتوریا بکهام ۴۹ ساله از دیدن این ستاره در حالی که طرح‌هایش را به نمایش می‌گذارد خوشحال شد و با اشتیاق به عکس‌های او پاسخ داد. او در پاسخ به یکی از ظاهرهای لیلی آلن نوشت: «این ظاهر را خیلی دوست دارم.» این خانم طراح در نظر خود از لیلی آلن به عنوان یکی از منبع‌های الهام خود یاد کرد!!

دشمنی وستارگان بریتانیایی به دوستی صمیمی تبدیل شد!

این دوستی صمیمی تازه در مغایرت با نظرات گذشته لیلی در مورد ویکتوریا است. لیلی پیش از این از ویکتوریا به دلیل تبلیغ بی‌وقفه محصولات مد لوکس و گران‌قیمت برای زنان جوان و تأثیرپذیر انتقاد کرده بود. او در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۰۷ گفت: «ما با مجلات مد و مجله‌های شایعه پراکنی برای ستاره‌های ثروتمند محاصره شده‌ایم. ویکتوریا بکهام‌ها با کیف دستی‌های جدیدشان باعث می‌شوند بچه‌ها فکر کنند این زندگی‌ای است که باید داشته باشند.»
این خانم خواننده بعداً در همان سال، دوباره ویکتوریا را مورد انتقاد قرار داد. درست زمانی که این خانم طراح در حال آغاز حرفه طراحی مد خود بود. لیلی در آن زمان گفت: «وقتی عکس‌های او را در یک مجله می‌بینم فقط می‌خندم. او چیزی را تبلیغ نمی‌کنید و به پول نیاز ندارد. بنابراین تمام تلاش‌های او برای شهرت بیشتر است.»

نظرات گذشته لیلی تنها انتقاداتی نیستند که ویکتوریا در طول سال‌ها با آن روبرو شده است. او همچنین در سال ۲۰۲۰ مورد انتقاد شدید قرار گرفت. زمانی که فاش شد که او از پول دولتی برای پرداخت حقوق کارکنان خود در طول همه‌گیری کووید-۱۹ استفاده کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا