“بلک پینک” دعوت جشنواره موسیقی آمریکایی را رد کرد!

گروه مشهور و موفق کی‌پاپی «بلک پینک» تصمیم گرفتند تا در جوایز موسیقی ویدیوی ام‌تی‌وی برای سال جدید شرکت نکنند!

به گزارش پارسینه پلاس، دلیل گروه بلک پینک برای شرکت نکردن در مراسم اهدای جوایز موسیقی ویدیوی ام‌تی‌وی فاش شده است!

گروه دخترانه کی پاپ بلک پینک تصمیم گرفت تا از شرکت در جوایز موسیقی ویدیوی ام‌تی‌وی سال ۲۰۲۳ صرف نظر کند.

گروه دخترانه کی پاپ بلک پینک تصمیم گرفته است تا با وجود نامزدی در جوایز موسیقی ویدیوی ام‌تی‌وی از شرکت در این مراسم پر ستاره صرف نظر کند. طرفداران این گروه که با نام «بلینک» شناخته می‌شوند از این اتفاق بسیار ناراحت و دلشکسته شدند!

گروه موسیقی تمام دختر اهل کره جنوبی متشکل از جیسو، جنی، رزی و لیسا در مراسم ام‌تی‌وی امسال حضور نداشتند. آن‌ها تصمیم گرفتند تا نه در مراسم اصلی و نه در فرش قرمز این مراسم حضور پیدا کنند.

آهنگ جدید این گروه به نام «پینک ونوم» در چهار بخش مختلف نامزد دریافت جایزه شد: بهترین ویدیوی کی‌پاپ، بهترین رقص، بهترین کارگردانی هنری و بهترین تدوین.

سال موفقیت آمیز و بی نظیر اعضای گروه بلک پینک!

با این حال، این دختران ستاره کی پاپ تنها جایزه گروه سال را برای آهنگ «پینک ونوم» دریافت کردند.

محل دقیق حضور اعضای گروه بلک پینک در طول مراسم وی‌ام‌ای امسال مشخص نبود. با این وجود رزی قبل از این رویداد در نیویورک دیده شده بود.

پیش از این، رزی با تیلور سوئیفت در استودیو ضبط موسیقی «الکتریک لیدی» در تاریخ ۹ سپتامبر دیده شده بود.

طبق گزارش‌ها، طرفداران گروه کی پاپ حدس می‌زدند که دختران باید برنامه بسیار شلوغی داشته باشند. گروه بلک پینک در حال آماده شدن برای اجرای آخرین کنسرت تور جهانی خود به نام «بورن پینک» در سئول هستند.

امسال برای گروه دختر کره‌ای سالی موفقیت آمیز و فوق العاده بود. این گروه با اجرا در فستیوال موسیقی مشهور کواچلا در ماه آپریل به اولین گروه کی‌پاپی که در این جشنواره به عنوان یک اجرای اصلی فعالیت کرده است، تبدیل شدند.

رزی در مورد این دستاورد بزرگ گروه به مجله موسیقی بیلبورد گفت: «این اتفاق کاملا غیر واقعی به نظر می‌رسد.»

او ادامه داد: «فکر می‌کنم اجرای کواچلا در سال ۲۰۱۹ لحظه‌ای بود که واقعاً ما را به عنوان یک گروه از خواب بیدار کرد. برای داشتن انگیزه، رویاپردازی و رسیدن به رویاهای بزرگمان. هرگز انتظار نداشتیم که اجرای اصلی جشنواره‌ای باشیم که همه آن را تحسین می‌کنیم.»

۲ دیدگاه

  1. به نظر من حق با بلک پینکه ، چون خب اونا عم سرشون خیلی شلوغه و وقت کافی برای شرکت تو مراسمات ندارن ، البته این جشنواره عم میتونه جایزشو غیر حضوری به بلک پینک بده مثل زمانی که جونگ کوک جایزه آهنگ seven رو غیر حضوری دریافت کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا