بهاره رهنما استاد دانشگاه شد!

تدریسِ بهاره رهنما در دانشگاه برای واحدِ «تحلیلِ نمایش‌نامه۲»؛ دانشجویان گزینه‌ی دیگری هم ندارند، بالاجبار باید با «استاد رهنما» واحد بردارند!

به گزارش پارسینه پلاس، بهاره رهنما در دانشگاه برای واحدِ «تحلیلِ نمایش‌نامه۲». دانشجویان گزینه‌ی دیگری هم ندارند، بالاجبار باید با «استاد رهنما» واحد بردارند!اصالت بهاره رهنما اراکی می باشد. بهاره رهنما هم فیلم نامه نویس و هم کارگردانی می کند.

بهاره رهنما دوبار ازدواج کرده است که هر دو ازدواج منجر به طلاق شده است. او بازیگر پر حاشیه ای ایرانی است.سقوط، فقط استادیِ سعید حدادیان و امیرحسین ثابتی در دانشگاه نیست، یک چیزهایی هم سقوطِ همراه با ابتذال است. نمونه‌اش؟ تدریسِ بهاره رهنما در دانشگاه برای واحدِ «تحلیلِ نمایش‌نامه۲». دانشجویان گزینه‌ی دیگری هم ندارند، بالاجبار باید با «استاد رهنما» واحد بردارند!

بهاره رهنما
این‌که یک آدمی بازیگر باشد (قضاوتِ خوب یا بد بودنش با شما!) یک چیز است، این‌که استاد دانشگاه باشد یک چیزِ دیگر؛ آن هم در زمانه‌ای که یا تحصیل‌کردگان و فرهیختگان‌اش اجازه‌ی ورود به دانشگاه را ندارند یا اگر هم زمانی به دلیلی واردش شده اند، به اشاره ای از آن اخراج شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا