بهروز افخمی: برای داریوش مهرجویی و همسرش اشک تمساح می ریزند!

بهروز افخمی درباره به منتقدان لبخندش در صحنه قتل داریوش مهرجویی و همسرش حمله کرد و آنها را به تمساح تشبیه کرد.

به گزارش پارسینه پلاس، بهروز افخمی درباره حواشی لبخندش در صحنه بازسازی قتل داریوش مهرجویی توضیحاتی به برنامه «استودیو هشت» ارائه کرد.

بهروز افخمی در گفتگو با مصطفی امامی مجری «استودیو هشت» رادیو نمایش درباره حواشی که هر از گاهی با سخنان و حرکات او به وجود می آید، بیان کرد: اگر می خواستم خرج کنم تا برای فیلم جدیدی که می خواستم، بسازم تبلیغ کنم این مقدار دیده نمی شد و کنجکاوی ایجاد نمی کرد، یعنی باید کلی خرج می کردم ولی اینقدر تبلیغ نمی شد.

وی با اشاره به برخی واکنش ها به خودش گفت: بالاخره پیش می آید، بعضی ها که فکر می کنند، دارند فراموش می شوند از این فرصت استفاده می کنند که مردم به آنها توجه کنند اما این مساله به نفع ما هم است.

افخمی درباره اینکه می خواهد درباره مهرجویی داستان بنویسد یا مستند بسازد، عنوان کرد: من هم می خواهم داستان بنویسم و هم برای مستند به تحقیق نیاز است. من خیلی وقت است، اعتقاد دارم که خوب است فیلمنامه ها همگی شان اقتباسی باشند یعنی ابتدا موضوع آنها نوشته شده باشد.

وی اضافه کرد: در آمریکا حدود ۹۰ درصد فیلم ها اینگونه است یعنی تا داستانی نوشته نشود و پرفروش نشود امکان ساخت یک فیلم جدید تقریبا غیرممکن است مگر برای فیلمسازهای خیلی سابقه دار. خود من هم از این پس اگر عمری باشد ترجیح می دهم ابتدا داستانی را بنویسم و چاپ کنم و بعد اینقدر ممکن است مرحله تحقیق کاری طول بکشد که بتوان از آن مستند هم ساخت.

وی درباره گفتگو با قاتل نیز گفت: هنوز حرف های قاتل را نشنیده ام و خودش را هم ندیده ام. آن روز هم تا جلوی در خانه مهرجویی رفتیم چون می‌خواستیم با دوربینی که مراسم تشییع را گرفتیم راه جاده را فیلمبرداری کنیم.

افخمی درباره خنده هایی که حواشی زیادی به بار آورد نیز توضیح داد: فکر نمی کنم توضیحی نیاز داشته باشد اینها حرف های آدم های مالیخولیایی است. این خنده می تواند خنده تلخی باشد یا خنده فردی باشد که با کسانی که انتظارشان هم نداشته روبرو شده و حالا قرار است جواب سوالاتشان را هم بدهد و بی ادبی هم نکرده باشد.

وی درباره واکنش ها بیان کرد: اینها آدم های بیماری هستند. آدم هایی که در حال فراموش شدن هستند و برخی ممکن است، دستوری گرفته باشند. درباره خانم ها صحبت نمی کنم، خانم ها احساساتی هستند و سریع نگران و احساسی می شوند. از خانم هایی که در این جریان حرفی زده اند شکایتی ندارم. اما به مردهایی که اشک تمساح ریختند و ژست آدم دلسوز و غصه دار گرفتند می گویم شما همان ها بودید که مخالف مجازات اعدام بودید و حالا ببینم، سعی می کنید برای قاتلان مهرجویی هم رضایت بگیرید؟ لابد این کار را می کنید.

وی اضافه کرد: شما که اینقدر احساساتی و بشردوست هستید که از لبخند من ناراحت شدید و به من فحش دادید و به من می گویید کفتار، حالا شما که کفتار نیستید جرات کنید و همان حرف های قبلی خودتان و مخالفت با اعدام را پیگیری کنید.افخمی با امتناع از اسم بردن از افراد مدنظرش عنوان کرد: اینها تبدیل به حیوانات اینترنتی شده اند. آدمی با شعور متوسط اینقدر عقلش می رسد که این حرف های بیمارگونه را نزند.

وی در پایان درباره اجرای «هفت» گفت: علاقه ای ندارم که برنامه تلویزیونی اجرا کنم، صحبت هایی شده است اما فعلا رضایت نداده ام.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا