بگویید در خانه‌تان چه رنگی است تا شخصیت‌تان را بگوییم

سبز روشن به معنای رشد و سرزندگی و سبز تیره به معنای ثروت و نفوذ است. درواقع افرادی که رنگ درب خانه‌شان سبز است برای اجتماع و روابط با دیگران ارزش قایل هستند.

به گزارش سبک ایده آل، بنابر نظر محققان موسسه‌ای که ارتباط بین رنگ‌ها و شخصیت را بررسی می‌کنند، رنگ در خانه گویای شخصیت صاحب آن خانه است.

به گزارش خبرآنلاین، درب خانه، ورودی اصلی هر ساختمانی است که رنگ آن از شخصیت صاحبخانه می‌گوید. در ادامه به برخی از این رنگ‌ها اشاره شده است:

قرمز: انرژی، قدرت، شهامت و توان بسیار بالا از ویژگی‌های افرادی است که می‌خواهند درب خانه‌شان را قرمز کنند. قرمز همچنین معنای شادی، رفاه و حال خوب را می‌دهد.

نارنجی: این رنگ با توجه به شرایط خانه معانی متفاوتی می‌رساند. اگر خانه معمولی باشد، به معنای کم‌ارزش یا عجیب بودن است، اما اگر خانه باشکوه باشد، بدین معناست که صاحب خانه فرد توامدی است و هر کار که بخواهد می‌تواند انجام دهد.

زرد: اگر رنگ درب خانه‌تان را زرد کرده‌اید انرژی و خوش‌بینی از ویژگی‌های بارز شماست.

سبز: سبز روشن به معنای رشد و سرزندگی و سبز تیره به معنای ثروت و نفوذ است. درواقع افرادی که رنگ درب خانه‌شان سبز است برای اجتماع و روابط با دیگران ارزش قایل هستند.

آبی: شما فردی آرام و خونسرد هستید و می‌توان به شما اعتماد کرد. درب‌های آبی رنگ از نظر تاریخی نشاندهنده امنیت، صلح و ایمان‌اند.

ارغوانی: این رنگ به‌طور کلی با سلطنت و همچنین معنویت مرتبط است. رنگ‌های روشن‌تر ارغوانی نشان‌دهنده داشتن زندگی تجملی است و رنگ‌های تیره‌تر آن کاملا زنانه بوده و علامت احساساتی بودن است.

سیاه: افرادی که درب خانه‌شان سیاه رنگ است معمولا پیچیده‌اند و سبک زندگی منحصربه‌فردی دارند.

سفید: افرادی که تمایل زیادی به سبک زندگی بسیار ساده دارند و معمولا افراد تمیزی هستند، رنگ درب خانه‌شان را سفید می‌کنند.

منبع: msn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا