بیماری سخت حدیث فولادوند فاش شد

حدیث فولادوند گفت: بیماری ای داشتم و مجبور شدم جراحی کنم. به همین دلیل مدتی کار نکردم.

به گزارش سبک ایده آل، حدیث فولادوند از بازیگران زیبای چشم رنگی ایران است. حدیث فولادوند در سریال های زیادی هنرنمایی کرده است. حدیث فولادوند متولد ۲۰ دی ۱۳۵۶ است و ۴۶ سال دارد. حدیث فولادوند با رامبد شکرابی ازدواج کرده بود که به جدایی انجامید. حدیث فولادوند طرفداران زیاددی دارد و از صفحه مجازی اش دنبال از زندگی اش خبر دارند.

بیماری سخت حدیث فولادوند فاش شد

حدیث فولادوند، زمانی که مهمان تلفنی برنامه “پنجشنبه جمعه” رادیو ایران بود، در گفتگو با منصور ضابطیان اظهار کرد: اصلا در این شرایط کرونا کار نمی‌کنم. آخرین کارم مربوط به ۲ سال پیش است که فیلمی به نام “مهریه” با رضا داوود نژاد کار کردم.

حدیث فولادوند

این بازیگر درباره دلیل کم کاری‌اش توضیح داد: بیماری ای داشتم و مجبور شدم جراحی کنم. به همین دلیل مدتی کار نکردم و بعد این جریان کرونا پیش آمد.

فولادوند درباره تجربه کار تئاتر خود افزود: سه سال پیش تجربه تئاتر داشتم و واقعا عالی بود.

او همچنین در پاسخ به اینکه تا به حال دوست داشته است رستورانی داشته باشد، گفت: نه. شاید کافه را ترجیح می دادم. یک کافه دنج که وقتی آدم ها می آیند حالشان خوب شود.

فولادوند در پاسخ به این پرسش که تا حالا فکر کرده ای که اگر پنج بچه داشتی با آنها چه کار می کردی، بیان کرد: من یک فرزند را هم فکر نمی کنم بتوانم. فکر می کنم زمان قدیم سبک زندگی خیلی با الان فرق داشت. انگار همه چیز آسان تر بود. الان سخت شده است و الان داشتن یک یا دو بچه هم مسئولیتش زیادتر شده است.

همسر رامبد شکرابی یادآور شد: وقتی بچه بودیم اینقدر در کوچه و خیابان بازی می کردیم که مادرم به زور ما را به خانه می آورد ولی در این شرایط اصلا اینطور نیست. البته قبل از کرونا و در گذشته هم کمتر بچه ای دیدم در کوچه بیاید. همه بچه ها پای تبلت و گوشی مادر و پدرشان هستند. اگر از فضای مجازی دور نگاه داشته شوند هم دائم پای تلویزیون هستند. زمان ما فقط ساعت ۵ کارتون می داد. یک پرده قرمز و نهایتا یک کارتون می دیدیم. الان متاسفانه یا خوشبختانه از صبح تا شب تلویزیون کارتون پخش می کند.

او در پایان در پاسخ به اینکه کسی بوده که برایت فداکاری کند و تمام عمر مدیونش باشی، افزود: بله. مادرم. غیر از او کسی نبوده است. در پنج سالگی پدرم را از دست دادم و مادرم من را به تنهایی بزرگ کرد. بنا بر این پاسخم به این سوال قطعا مادرم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا