تابوت‌های صورتی با آسترهای باربی؛ تاثیر فیلم باربی بر کفن و دفن!

صاحب مرده‌شوی خانه‌ای در السالوادور آنقدر شیدای باربی است که تابوت‌های صورتی با آسترهای باربی ساخته است.

به گزارش سبک ایده آل،  ایساک ویله‌گاس اهل اهواچوپان، شهری در السالوادور، که صاحب مرده‌شوی خانه است، به‌دلیل علاقه‌اش به باربی، تابوت‌هایی مجهز به آسترهایی از طرح باربی ساخته است.

صاحب مرده‌شوی خانه‌ای در السالوادور آنقدر شیدای باربی است که تابوت‌های صورتی با آسترهای باربی ساخته است. او می‌گوید، با وجود این تابوت ها، حتی وقتی کسی که طرفدار باربی است فوت کند، می‌تواند همچنان باربی را با خود داشته باشد!

ایساک ویله‌گاس، صاحب این مرده‌شوی خانه، گفته بود که پیش از اکران باربی بخشی از تابوت‌ها را صورتی رنگ می‌کرده است اما بعد از اکران این فیلم، علاقه بسیار مردم السالوادور و همینطور خودش به باربی تصمیم گرفته آستر داخلی تابوت‌ها را منقوش به عکس‌های باربی کند.

ویله‌گاس ادامه می‌دهد، در این مدت کم حداقل ۱۰ عدد از این تابوت‌ها را فروخته است. البته این موضوع به این معنی نیست که در این مدت ۱۰ نفر فوت کرده‌اند، بلکه این افراد تابوت را برای آینده خودشان، وقتی فوت کردند، خریده‌اند. در واقع این تابوت‌ها را پیش‌خرید کرده‌اند.

تا سال گذشته بیشتر مردم تابوت‌ها را به رنگ‌های قهوه‌ای، سیاه، سفید یا خاکستری می‌خواستند. اما پارسال یکی از خانواده‌ها تابوت صورتی ‌خواست تا فرد فوت‌شده‌ای را که می‌گفتند انسان بسیار شادی بوده است در آن دفن کنند. اکنون بیشتر مردم به دنبال صورتی و همچنین طرح‌های باربی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا