تصویری دیده نشده از منوچهر هادی و جواد افشار

۲۶ سال پیش منوچهر هادی در کنار جواد افشار در سریالی با عنوان «سوانح العشاق» همکار شدند و حال بعد از گدشت سال‌ها مسیر دو کارگردان از همدیگر جداست. منوچهر هادی سریال «نیسان آبی» را اخیرا ساخته و جواد افشار هم مجموعه‌ای به نام «گاندو».

به گزارش پارسینه پلاس، «سوانح العراق» به کارگردانی جواد افشار و نویسندگی حمید نعمت‌الله سال ۷۸ از شبکه یک سیما پخش شد.

منوچهر هادی با انتشار تصویری از روزهای ساخت این سریال که به ۲۶ سال قبل برمی‌گردد، به حضورش در کنار جواد افشار اشاره کرده و یادآور می‌شود که همراه این پروژه بوده است؛ هرچند این دو کارگردان در ادامه، راه‌های متفاوتی را در سریال‌سازی پشت سر گذاشتند و پروژه‌هایی به دست گرفتند که فضاهایی کاملا متفاوت داشتند.

جواد افشار در مدت زمان فعالیت خود، هم در تلویزیون و هم در سینما حضور داشته است؛ هرچند او را باید بیشتر کارگردان تلویزیون بدانیم چرا که اغلب آثارش تلویزیونی است. سریال‌های آنام، گاندو، برادر، کیمیا، مادرانه، سی‌امین روز، روزهای زیبا، جابر بن حیان، روز رفتن و پول کثیف از ساخته‌های افشار است.

«ناریا» آخرین ساخته جواد افشار است که یک سال دیگر تصویربرداری آن به پایان می‌رسد. منوچهر هادی هم سریال‌هایی چون عاشقانه و دلدادگان، خداحافظ بچه و خوب بد زشت را برای تلویزیون ساخته و کارگردانی نیسان آبی ۱، دل و نیوکمپ را برای شبکه نمایش خانگی عهده‌دار بوده است.

62889217

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا